Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aranżacje wnętrz
03-20-2017, 08:49 PM
Post: #11
RE: Aranżacje wnętrz
Jeśli chodzi o aranżację wnętrz to według mnie bardzo ważna jest kuchnia. Przy okazji jej meblowania warto zastanowić sie co będziemy mieli na ścianach. Ja wybrałem fototapety do kuchni, uznałem że będzie to najlepsze i najciekawsze rozwiązanie. Dzięki takiej fototapecie moja kuchnia stała się przestronna i jedyna w swoim rodzaju!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-22-2017, 01:41 PM
Post: #12
RE: Aranżacje wnętrz
W sumie to nie wiem czy dałbym sobie sam radę z aranżacją wnętrz. Wydaje mi się, że jestem jednak zbyt mało kreatywny, więc ułożenie wszystkiego w odpowiedni sposób byłoby dla mnie zwyczajnie trudne. Chyba skorzystałbym z pomocy doświadczonego projektanta wnętrz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-17-2019, 11:56 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-21-2019 07:36 AM przez ikr.)
Post: #13
RE: Aranżacje wnętrz
Kuchnia na wymiar to zdecydowanie najlepsze rozwiazanie. Szczególnie jeśli chcemy mieć wygodne i funkcjonalne pomieszczenia a ogranicza nas przestrzeń
dostajemy indywidualny projekt, który bierze pod uwagę wielkość pomieszczenia
możemy skorzystać z większej ilości akcesoriów
jak również wybieramy spośród wiekszej ilości projektów wzorów i uchwytów ( tak wiec możemy dopasować kuchnię pod swój gust).
http://www.jak-zrobic-dom.pl/2019/09/kuc...nij-o.html
Osobiście bardzo podobają mi sie meble fornirowane:
[Obrazek: m1_drewniane-fronty-meblowe.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-04-2019, 06:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2019 06:21 PM przez Damianolo.)
Post: #14
RE: Aranżacje wnętrz
Aranżację wnętrza mojej sypialni rozpocząłem od wyboru łóżka. Najbardziej zależało mi na materacu, który jest bardzo istotną częścią każdego łóżka. Aby zapewnić sobie możliwie jak największy komfort, zdecydowałem się na wybór materaca na wymiar https://godre.pl/materace-na-wymiar/mate...m-do-lozka . Dzięki temu rozwiązaniu mogłem dopasować produkt idealnie odpowiadający moim wszystkim wymaganiom. W ten sposób otrzymałem materac zapewniający mi dużą wygodę podczas każdego wypoczynku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam