Polskie Forum Turystyczne
Aranżacje wnętrz - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/forum-171.html)
+--- Dział: Pogaduszki (/forum-141.html)
+--- Wątek: Aranżacje wnętrz (/thread-278.html)

Strony: 1 2


Aranżacje wnętrz - melisaxx - 06-16-2014 02:12 PM

Jeśli szukacie ciekawego pomysłu na bardzo nowoczesne wnętrza to polecam zerknąć sobie www.opoczno.eu/aranzacje/afilter/__pl__aranzacje__filter__0 gdzie można się zainspirować kolorystyką i pomysłami.


RE: Aranżacje wnętrz - podrozniczka - 01-19-2015 11:08 AM

Inspiracji wszędzie pełno. Od pewnego czasu przecież szał jest na strony z inspiracjami zarówno modowymi jak i każdymi innymi. A jeśli mam być szczera to najwięcej ciekawych rzeczy znaleźć można na zagraniczych portalach tego typu


RE: Aranżacje wnętrz - osarenata - 02-28-2015 09:22 PM

Ja ostatnio znalazłam coś takiego http://kobietyn.eu/pytacie-nas-o-aranzacje-malej-lazienki-dzis-odpowiadamy-na-wasze-e-maile/ w kontekście aranżacji małej łazienki.


RE: Aranżacje wnętrz - guciol - 04-28-2015 12:01 PM

Mnie bardzo podobają się te ze stali i szkła. No ale czasami większość takich dodatków jest wykonana w Chinach i składa się z plastiku i okleiny co pa paru tygodniach wygląda nieatrakcyjnie. Czasami warto o ciekawe dodatki do takich wnętrz pokusić się do zakładu gdzie obrabiają metal i posiadają wykrojniki- wykonają nam czasami ciekawe rzeczy wg. własnego pomysłu.


RE: Aranżacje wnętrz - skorian80 - 05-04-2015 10:08 AM

Do inspiracji wystarcza w zupełności wyszukiwanie google grafika Uśmiech


RE: Aranżacje wnętrz - blabla - 07-06-2016 12:37 PM

Dzięki za podpowiedzi Duży uśmiech


RE: Aranżacje wnętrz - Martula - 07-08-2016 05:59 PM

@skorian80 zgadzam się, że wystarczy poszukać w sieci aby znaleźć inspirację do urządzenia w wnętrza. Często też, na stronie sklepów meblowych czy z dodatkami do domu można szukać ciekawych pomysłów. Ja ostatnio widziałam bardzo ładne aranżacje salonu, w których skład wchodziła skórzana kanapa narożna, szklana ława i nowoczesna biała meblościanka. Do tego ciemny, dość włochaty dywan. Czego więcej potrzeba do salonu ?:)No, może przydało by się jeszcze kino domowe Uśmiech


RE: Aranżacje wnętrz - karollin223 - 10-21-2016 12:11 PM

Ostatnimi czasy miałem nie lada problem, nie mogłem znaleźć bardzo dobrej jakości zbiorników na gaz do swojego domu które chciałem zamontować w kuchni. Długo szukałem i znajomy mi polecił Amerigas, oni mają Butle gazowe najwyższych lotów, rzeczywiście idealnie się sprawują w moim domu, jak będziecie potrzebować to dzwońcie do tej rzetelnej, znanej firmy !


RE: Aranżacje wnętrz - karamba - 11-28-2016 09:28 PM

ja uwielbiam programy wnętrzarskie. ale wnętrze trzeba projektować przede wszytskim ze swoim sumieniem i gustemOczko


RE: Aranżacje wnętrz - Tukit - 02-27-2017 06:33 PM

przy wykańczaniu dom lub mieszkania warto (o ile to możliwe) uzbroić się w cierpliwość i wykańczać wszystko z dużym spokojem i dopracowanym planem. Najważniejsze by dobrze zaplanować i policzyć przyszłe koszty utrzymania. Przykładowe ceny wszelkich paliw grzewczych znajdziemy na gielda-paliw.com ekogroszek workowany jest tam o 130zł tańsza niż w większości składów opału