Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plecak na 2 tygodniowy backpacking
07-22-2018, 12:14 PM
Post: #1
Plecak na 2 tygodniowy backpacking
Hej! Planuję swoją pierwszą w życiu podróż samym plecakiem. Około 1,5-2 tyg. w drodze, ale po Azji więc miejsca z łagodną pogodą, nie będę pakować wielu rzeczy. Zabieram się do zakupu plecaka i nie wiem na jakie rzeczy powinnam zwrócić uwagę. Znalazłam jakieś plecaki turystyczne tutaj - ale nie jestem pewna czy nadają się na tego typu wyprawę Huh Myślę, że potrzebuję czegoś wiekszego? Czy ktoś ma doświadczenie w tego typu wyjazdach? Proszę o pomoc! Śpiący

Moje projekty: Brytyjka Lookbooki.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-26-2024, 09:12 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2024 11:49 AM przez ikr.)
Post: #2
RE: Plecak na 2 tygodniowy backpacking
Cześć!
Czy ma ktoś doświadczenie z plecakami Offsprey Renn 50 i Deuter Airlight (?) coś tam 45+10?
Jeden kupiłam sama drugi dostałam i nie wiem który zatrzymać. Różnica oprócz pleców to Deuter nie ma oslaniacza/pelerynki na deszcz.

Ogólnie chętnie poczytam jakie wyposażenie turystyczne polecicie na wypad w góry https://r70.pl/ Najlepiej do zamówienia w sieci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam