Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Villa Collis
04-12-2018, 09:13 AM
Post: #11
RE: Villa Collis
Dziewczyny, a dzieci znajdą tam coś dla siebie? Jaka kuchnia? Z góry dzięki za info - pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-13-2018, 09:12 AM
Post: #12
RE: Villa Collis
Cześć Magda, pewnie, że dzieci też będą się tam dobrze bawić! Jest ogrodzony plac zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawkami i trampoliną, do tego boisko do koszykówki i siatkówki Uśmiech W basenie brodzik dla młodszych gości. W razie niepogody pracownicy hotelu na pewno coś wymyślą tak by dzieci się nie nudziły Uśmiech Jeśli chodzi o jedzenie to jest ono serwowane w hotelowej restauracji (tylko dla gości). Śniadania w formie tzw. szwedzkiego stołu, od koloru do wyboru (można również spróbować wyrobów z własnej wędzarni). W porze obiadu serwowane są dania z bogatej karty w tym niespodzianki przygotowywane przez szefa kuchniUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-16-2018, 11:58 AM
Post: #13
RE: Villa Collis
To miejsce ma swój urok. Hotel kameralny, z dala od miasta. Lubię ciszę, spokój. W tym hotelu czułam się fantastycznie. Wysoki standard, przemiła atmosfera, obsługa zawsze pomocna. Mój pobyt w Collis trwał tylko trzy dni ale zachwyciło mnie to miejsce. Jadę tam w tym roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-17-2018, 09:22 AM
Post: #14
RE: Villa Collis
Haniu 3 dni to zdecydowanie za mało! W Villi Collis i okolicach jest co robić zarówno latem jak i zimą Uśmiech W razie pytań pisz. Pozdrawiam Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam