Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZNAKI WIELKIEJ WODY W POLSCE
10-15-2016, 07:35 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-15-2016 07:56 PM przez Pat0098.)
Post: #1
ZNAKI WIELKIEJ WODY W POLSCE
Dzień dobry!
Jestem studentką, która piszę pracę inżynierską na temat znaków wielkiej wody - powodzi na terenie całej Polski. Poszukuje ich dzień w dzień, przeglądam masę literatury, stron internetowych, gdyż moim zadaniem jest odnaleźć ich jak najwięcej. Pierwszą prezentację pracy mam już u początku grudnia, stąd czasu nie mam zbyt wiele, a wtedy muszę oprócz opracowania graficznego na mapie, przedstawić również pełny tekst obrony. W obawie, iż mogę nie nadążyć z ilością materiałów, wyszukanych na internecie stron, blogów, wypożyczonych publikacji, które zostały jeszcze do przeglądnięcia i odnalezienia ich na mapach oraz na fotografiach, pragnę zwrócić się z ogromną prośbą o pomoc w tym temacie. Również należę do tych wiernych podróżników, kochających turystykę a w szczególności górską/tatrzańską , stąd chciałam w pierwszej kolejności poszukać pomocy w "bliskim" sobie gronie. Jeżeli ktoś z Was, posiada informacje, widział, napotkał bądź po prostu wie i zna miejsca lokalizacji tychże znaków powodziowych (tj. tabliczki, znaki wysokości wody, jakieś zabytkowe wodowskazy, pamiątkowe obeliski, pomniki, słupy, bądź napisy na budynkach, a także blogi, może własne strony, czy inne źródła), z całego serca proszę o wzięcie udziału w tymże wątku. Posiadam obecnie tych znaków 87. Jednak nawet, gdyby miały się one tutaj powtórzyć, nie ważne, proszę, o wszelkie znane i wiadome przez Was miejsca. Oczywiście wszystkie zdjęcia własne, prywatne jak i same informacje własne, zachowują swoich Autorów i tylko od życzenia danego Autora, zależeć będzie, w jakiej ilości, będą one miały zostać przeze mnie podane Uśmiech.
Bardzo serdecznie dziękuję już z góry, za wszelaką uprzejmość i okazaną przez wszystkich podróżników pomoc!
Patrycja, studentka Politechniki Krakowskiej
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 11:50 AM
Post: #2
RE: ZNAKI WIELKIEJ WODY W POLSCE
często zalewanym obszarem są tereny wokół koryta Wisłoka w Rzeszowie. Praktycznie co roku mamy metr wody ponad alejkę wzdłuż rzeki.

Rzeszów apartamenty wynajem Apartamenty Rzeszów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-18-2017, 11:27 AM
Post: #3
RE: ZNAKI WIELKIEJ WODY W POLSCE
Myślałem, że chodzi o jakieś wielkie jeziora polodowcowe albo o ocean Oczko a tu Wielka Woda w znaczeniu powodzi.. Nie domyśliłbym się.

Rehabilitacja kręgosłupa - Fedmed.com.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości