Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autostopem: bezpiecznie czy nie?
06-05-2017, 07:46 PM
Post: #11
RE: Autostopem: bezpiecznie czy nie?
(05-23-2017 04:55 PM)lux napisał(a):  Wszystko zależy od zachowania reguł bezpieczeństwa. Jeśli nie chcemy przygód to trzeba się po prostu od nich trzymać z daleka.

Ok ale nie zawsze te przygody sa fajne...Ja osobiście dużo jeździłem stopem w czasach młodości ale chyba kiedyś było bezpieczniej, swojej dziewczyny w samtną podróż bym nie puścił

Zwiedzanie Krakowa - krakow-zwiedzanie.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-30-2017, 12:09 PM
Post: #12
RE: Autostopem: bezpiecznie czy nie?
Ja bym się na stopa nie zdecydował. To jest mało komfortowy sposób podróżowania. Ci ludzie z którymi trzeba gadać i w ogóle..

centrumfotelikow.pl - foteliki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-23-2017, 05:38 PM
Post: #13
RE: Autostopem: bezpiecznie czy nie?
Jeśli trzymamy się zasad bezpieczeństwa i przez cały czas zostajemy przy zdrowym rozsądku, nie widzę problemu w podróżach autostopem. Niektóre odcinki czasami przejechać transportem publicznym, ale przygoda stopem może dostarczyć bardzo wiele wrażeń. Najlepiej zabrać ze sobą towarzysza, zawsze raźniej Uśmiech

Zakopane apartamenty
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2017, 09:54 AM
Post: #14
RE: Autostopem: bezpiecznie czy nie?
(03-09-2016 02:53 PM)julitka28 napisał(a):  Czy uważacie podróżowanie autostopem przez dwójkę młodych ludzi jako bardzo niebezpieczną przygodę czy jednak w dzisiejszych czasach ludzie są na tyle otwarci, że nie ma się czego bać? Myślę o wyjeździe dalej, poza Europę, ale trochę się naczytałam o przygodach mrożących krew w żyłach i nie wiem co robić..

Jak zawsze wszystko zależy od ludzi..na kogo trafisz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2017, 08:21 AM
Post: #15
RE: Autostopem: bezpiecznie czy nie?
dla mnie to dziwne jest

___________________
pierścionki zaręczynowe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-12-2018, 12:23 PM
Post: #16
RE: Autostopem: bezpiecznie czy nie?
ja bym się bała

Witam, polecam witaminy na włosy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-28-2018, 07:03 AM
Post: #17
RE: Autostopem: bezpiecznie czy nie?
Do tej pory nie próbowałam, ale na pewno zdecydowałabym się na takie podróżowanie sama, nie wiadomo na kogo się trafi... W 2-3 osoby czemu nie Uśmiech Niezła przygoda na pewno! Znam kilka osób, które tak podróżują i sobie chwalą Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam