Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapraszam do zwiedzania Lichenia
05-22-2011, 08:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-22-2011 08:59 PM przez waldi.)
Post: #1
Zapraszam do zwiedzania Lichenia
Cudze chwalicie swego nie znacie.
Zapraszam gorąco do zwiedzania Sanktuarium Maryjnego (największej świątyni w naszym kraju).
Zajrzyjcie na moją stronkę,wycieczki tam znajdziecie opis mojej wycieczki do Lichenia i wiele innych wycieczek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2011, 11:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-13-2011 05:31 PM przez Arektoski.)
Post: #2
RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia
Moim skromnym zdaniem nie ma tam czego podziwiać - no chyba, że głupotę PolakówSmutny Przepych i obłuda sprawiła, że miejsce to zamiast tworzyć prawdziwe sanktuarium religijne jest miejscem, które przyciąga wyłącznie fanatyków religijnych (którzy z religią nie mają zbyt dużo wspólnego).

biuro podróży - najlepsze oferty turystyczne
atrakcyjne oferty sylwestrowe czekają na ciebie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2012, 11:16 AM
Post: #3
RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia
Jeżeli ktoś jest głęboko wierzący,to z pewnością wizyta w takim sanktuarium będzie dla niego niesamowitym przeżyciem. Dla przeciętnego turysty nie ma tam nic ciekawego,aczkolwiek z pewnością warto odwiedzić każde miejsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-30-2015, 09:43 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-30-2015 10:07 AM przez guciol.)
Post: #4
RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia
Jak dla mnie to miejsce straciło swój dawny urok i przepych jaki w nim panuje o tym miejscu dobrze nie świadczy. Zwłaszcza gdy porównamy je do karkowskiego- Łagiewniki!
Zdecydowanie wolę wybrać się nad jezioro i na ryby- http://www.wedkuje.pl/ryby,jaz,5239
i się lepiej wyciszę i uduchowię niż w takim sanktuarium.
Oczywiście warto zobaczyć, kto nie był!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-06-2015, 12:06 PM
Post: #5
RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia
A co ciekawego polecasz zwiedzić w Licheniu? Podaj szczegóły jeżeli mozesz lub wstaw zdjęcia,tak będzie zdecydowanie łatwiej zobaczyć mniej więcej czego można się spodziewać. Ja mogę zaprosić również do pięknego,słonecznego KołobrzeguUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-16-2015, 02:41 PM
Post: #6
RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia
Faktycznie sam budynek robi ogromne wrażenie, w życiu nie widziałam czegoś tak ogromnego i tak bogatego. Myślę, że warto zobaczyć na własne oczy.

http://www.krakow-zwiedzanie.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-29-2015, 10:06 AM
Post: #7
RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia
A co oprócz budynku? Bo tak szczerze mówiąc to nikt nie wymienił dodatkowych atrakcji więc nie wiem za bardzo co zwiedzać,cały czas czekamy na szczegółyUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-15-2016, 09:41 PM
Post: #8
RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia
Lichien jest bardzo interesujacy polecam

http://airportgdansktransfer.com/oferta/...-lotnisko/
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-07-2016, 10:26 AM
Post: #9
RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia
super sprawa, trzeba wpisać tą opcje w tegoroczny kalendarz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-19-2016, 07:42 AM
Post: #10
RE: Zapraszam do zwiedzania Lichenia
A macie może zdjęcia z tej miejscowości? Bo tak na dobrą sprawę to wiele się o niej słyszy,natomiast w praktyce jeżeli się kogoś zapytamy to nikt tam nie był i nie wie co można zwiedzić,więc im więcej informacji trym rzecz jasna lepiejUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam