Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie spać w Zakopanem i okolicy
10-06-2015, 05:51 PM
Post: #1
gdzie spać w Zakopanem i okolicy
Witajcie,
wybieramy się z narzeczonym na weekend w góry 16-18.10.2015 polecicie jakiś nocleg?
Najlepiej to może coś blisko szlaków, fajnie jakby był aneks kuchenny, żebyśmy mogli sobie przygotować coś do jedzenia o dowolnej porze.
Polecicie coś?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-21-2015, 03:47 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-23-2015 04:17 PM przez Lola11.)
Post: #2
RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy
Koleżanka już co prawda nie skorzysta z porady ale podbijam temat gdyż chciałabym spędzić sylwester z Zakopanym i poproszę o propozycje fajnych miejscówek.


________
Obozy konne
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-24-2015, 08:22 PM
Post: #3
RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy
Byłam w w poprzedni weekend w Kościelisku w apartamencie OPAL i naprawdę bardzo, bardzo polecam. Świetne miejsce, lokalizacja, apartament z pięknym widokiem, urządzony wspaniale.
Polecam jak najbardziej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-28-2015, 02:51 PM
Post: #4
RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy
W samym Zakopanym bez problemu znajdziesz dobry i komfortowy nocleg,ale jeżeli chcesz udać się tam na Sylwestra,to musisz zarezerwować sobie miejsce znacznie wcześniej,inaczej może być tłoczno i zostaną te dalsze,gorsze miejscówki.

http://www.Imbachhorn.eu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-28-2015, 07:20 PM
Post: #5
RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy
Polecam, bardzo polecam WILLĘ IZYDOR świetne miejsce w Kościelisku. Blisko szlaków. Komfortowe pokoje z łazienkami, domowe jedzenie.
Jeździmy do Pani Basi co roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2015, 01:50 PM
Post: #6
RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy
Witam Wszystkich na forum. Akurat Kościelisko to bardzo ciekawa propozycja jako miejsce na nocleg,blisko do szlaków i o wiele mniejszy hałas niż w samym centrum na Krupówkach. Co do Sylwestra to miejsca należy rezerwować już teraz,potem moze być bardzo trudno o nocleg i ceny podskoczą w górę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2016, 12:37 PM
Post: #7
RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy
W okolicy to polecam Szczawnicę Oczko jest bardziej cicha niż Zakopane...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-31-2016, 08:49 AM
Post: #8
RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy
Byłem niedawno w Zakopanem, pojechałem tam zupełnie w ciemno i nie miałem problemu ze znalezieniem szybko dobrego hotelu. Oczko
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-03-2016, 12:04 PM
Post: #9
RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy
Ja zawsze polecam każdemu Szczawnicę.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2016, 12:22 PM
Post: #10
RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy
A możesz wyjaśnić dlaczego akurat Szczawnicę i co ciekawego można tam zobaczyć? Bo w Zakopanym tez spokojnie znajdziemy nocleg i to niekoniecznie w samym centrum,gdzie jest duży hałas,można znaleźć coś bardziej kameralnego na uboczu.

http://www.Imbachhorn.eu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam