Polskie Forum Turystyczne
gdzie spać w Zakopanem i okolicy - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Wydarzenia (/forum-123.html)
+--- Wątek: gdzie spać w Zakopanem i okolicy (/thread-336.html)

Strony: 1 2 3 4


gdzie spać w Zakopanem i okolicy - nataliasroda - 10-06-2015 05:51 PM

Witajcie,
wybieramy się z narzeczonym na weekend w góry 16-18.10.2015 polecicie jakiś nocleg?
Najlepiej to może coś blisko szlaków, fajnie jakby był aneks kuchenny, żebyśmy mogli sobie przygotować coś do jedzenia o dowolnej porze.
Polecicie coś?


RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy - Lola11 - 10-21-2015 03:47 PM

Koleżanka już co prawda nie skorzysta z porady ale podbijam temat gdyż chciałabym spędzić sylwester z Zakopanym i poproszę o propozycje fajnych miejscówek.


________
Obozy konne


RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy - nataliasroda - 10-24-2015 08:22 PM

Byłam w w poprzedni weekend w Kościelisku w apartamencie OPAL i naprawdę bardzo, bardzo polecam. Świetne miejsce, lokalizacja, apartament z pięknym widokiem, urządzony wspaniale.
Polecam jak najbardziej.


RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy - Imbachhorn_eu - 10-28-2015 02:51 PM

W samym Zakopanym bez problemu znajdziesz dobry i komfortowy nocleg,ale jeżeli chcesz udać się tam na Sylwestra,to musisz zarezerwować sobie miejsce znacznie wcześniej,inaczej może być tłoczno i zostaną te dalsze,gorsze miejscówki.


RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy - tosia - 10-28-2015 07:20 PM

Polecam, bardzo polecam WILLĘ IZYDOR świetne miejsce w Kościelisku. Blisko szlaków. Komfortowe pokoje z łazienkami, domowe jedzenie.
Jeździmy do Pani Basi co roku.


RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy - Osrodek-Omega-Kaszuby - 11-02-2015 01:50 PM

Witam Wszystkich na forum. Akurat Kościelisko to bardzo ciekawa propozycja jako miejsce na nocleg,blisko do szlaków i o wiele mniejszy hałas niż w samym centrum na Krupówkach. Co do Sylwestra to miejsca należy rezerwować już teraz,potem moze być bardzo trudno o nocleg i ceny podskoczą w górę.


RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy - IvonaM - 03-08-2016 12:37 PM

W okolicy to polecam Szczawnicę Oczko jest bardziej cicha niż Zakopane...


RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy - trumek - 03-31-2016 08:49 AM

Byłem niedawno w Zakopanem, pojechałem tam zupełnie w ciemno i nie miałem problemu ze znalezieniem szybko dobrego hotelu. Oczko


RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy - karola - 04-03-2016 12:04 PM

Ja zawsze polecam każdemu Szczawnicę.


RE: gdzie spać w Zakopanem i okolicy - Imbachhorn_eu - 04-11-2016 12:22 PM

A możesz wyjaśnić dlaczego akurat Szczawnicę i co ciekawego można tam zobaczyć? Bo w Zakopanym tez spokojnie znajdziemy nocleg i to niekoniecznie w samym centrum,gdzie jest duży hałas,można znaleźć coś bardziej kameralnego na uboczu.