Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesienny wypoczynek
11-12-2014, 10:03 AM
Post: #11
RE: Jesienny wypoczynek
Tak pięknie jest Na Hali Krupowej i jest tam bardzo dobre schronisko w którym można się zatrzymać http://www.krupowa.pttk.pl/
Czyste, zadbane no i nie drogie. Ja tam zawsze się zatrzymuję podczas dalekich wędrówek po górach, zresztą uwielbiam te tereny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-20-2014, 01:24 PM
Post: #12
RE: Jesienny wypoczynek
Ja też tam kiedyś byłem i muszę przyznać, że to dość ciekawe i urokliwe miejsce.
Na dodatek czyste i zadbane (co czasami rzadko się zdarza), a właściciele to przemiłe i sympatyczne osoby.
Polecam :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2016, 09:07 AM
Post: #13
RE: Jesienny wypoczynek
ja często odwiedzam Brzezine, piekna miejscowosc niedaleko Poznania. Polozona jest przy jeziorze, cicha i spokojna okolica. Zwykle nocuje w gospodarstwie http://www.brzezina-agroturystyka.pl/ bo cenie sobie komfort i cisze Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-13-2016, 12:58 PM
Post: #14
RE: Jesienny wypoczynek
Muszyna i okolice to bardzo dobre rozwiązanie sam raz na jakiś czas się wybieram w tamte tereny ale zazwyczaj to nie ja organizuje plan wycieczki a tylko podziwiam widoki Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-19-2016, 07:16 AM
Post: #15
RE: Jesienny wypoczynek
W zasadzie o każdej porze roku warto przyjechać na Kaszuby aby solidnie wypocząć oraz spędzić ten czas aktywnie,u nas każdy znajdzie coś dla siebie,komfortowy nocleg czeka w naszych domkach,blisko jeziora w Przywidzu,zapraszamy Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2017, 03:10 PM
Post: #16
RE: Jesienny wypoczynek
Zimą też można odpoczywać

this author
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-15-2017, 04:12 PM
Post: #17
RE: Jesienny wypoczynek
No tak, tylko pytanie gdzie odpoczywać? Co myślicie o kopalińskich domkach? Może ktoś korzystał z http://domki-kopalino.com ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-23-2017, 05:16 PM
Post: #18
RE: Jesienny wypoczynek
A może by tak nad morze "skoczyć"? 12 godzin, co to jest..

Laurico - Wynajem busa Kraków
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-27-2017, 11:29 AM
Post: #19
RE: Jesienny wypoczynek
Akurat 12 godzin to mocno przesadzony czas podróży bo autostrada można tam dojechać znacznie szybciej. Poza tym ciekawym miejscem na wypoczynek o każdej porze roku jest Małopolska oraz jezioro Dobczyckie, gdzie serdecznie zapraszamy Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-02-2017, 06:07 PM
Post: #20
RE: Jesienny wypoczynek
Witam,
Polecam serwis www.mojeurlopy.pl Na pewno pomoże. Duża baza noclegowa z opisanymi atrakcjami i punktami gastronomicznymi w okolicy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam