Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Majówka z dzieckiem
03-15-2011, 07:32 PM
Post: #1
Majówka z dzieckiem
Poszukujemy z żoną przystępnego i taniego miejsca do spędzenia majówki z naszym 2 letnim synkiem. Najchętniej pojechalibyśmy nad polskie morze. Co polecicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-22-2011, 02:54 PM
Post: #2
RE: Majówka z dzieckiem
Kilka już razy jeździłem do Władysławowa do Pani Irenki. Udało mi się znaleźć nawet jej ogłoszenie w internecie: noclegi

Bardzo fajne miejsce, ceny jak najbardziej przystępne, blisko morza, fajny klimat Władysławowa i czarująca Pani Irenka. Polecam Wam serdecznie Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-22-2011, 03:17 PM
Post: #3
RE: Majówka z dzieckiem
Zabierzcie dzieciaka na molo sopockie Oczko To dla maluchów zawsze jest frajda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-28-2011, 09:42 AM
Post: #4
RE: Majówka z dzieckiem
Polecam Wam sanatorium panorama morska w Jarosławcu. Jest to ośrodek stworzony wręcz do wypoczynku rodzinnego. Własciciele zapewnili moc atrakcji dla naszych najmłodszych są place zabaw, imprezy integracyjne, sala zabaw z basenem z kulkami. Są także baseny z podgrzewaną wodą zjeżdżalniami, rzeką. Zobaczcie sobie stronke osrodka http://www.panorama-morska.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-19-2011, 03:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-05-2013 10:23 AM przez podrozniczka666.)
Post: #5
RE: Majówka z dzieckiem
ja myślę, że na majówkę z dzieckiem dobre jest każde miejsce, które oferuje atrakcje odpowiednie dla dzieci. małym dzieciom do szczęścia nie potrzeba zbyt wiele. trochę słońca, piasek, najlepiej towarzystwo innych dzieciaków. gorzej jeśli twoje dziecko zaczyna już być nastolatkiem, wtedy trudniej je zainteresować. jakieś porady? moja ciotka wybiera się do Egiptu ze swoją trzynastoletnią córką, myślę, że to kiepska decyzja...

ja myślę, że lepszy byłby weekend w Londynie albo coś w tym stylu, co myślicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2012, 11:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2012 11:20 AM przez start.Zakopane.)
Post: #6
RE: Majówka z dzieckiem
Teraz mamy ferie zimowe,więc wszystkich chętnych gorąco zapraszam w góry. Jazda na nartach to prawdziwa przyjemność,a teraz działają niemal wszystkie dostępne wyciągi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 02:33 PM
Post: #7
RE: Majówka z dzieckiem
Polskie morze - Tylko Sopot Duży uśmiech

Jeśli chcesz spędzić wakacje nad polskim morzem, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.victus-sopot.pl Oferujemy szeroki wybór apartamentów w centrum Sopotu - Serdecznie zapraszamy do "letniej stolicy Polski."!

Sopot to moje miasto, a w nim polecam Apartamenty Sopot
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-19-2012, 01:42 PM
Post: #8
RE: Majówka z dzieckiem
A wg mnie dobrym pomysłem na wypoczynek z dzieckiem są Tatry i Zakopane,gdzie bez problemu znajdziesz nocleg,np w naszej Villi Vita. Mamy komfortowe pokoje i niskie ceny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-14-2012, 08:40 AM
Post: #9
RE: Majówka z dzieckiem
Polecam Bieszczady Uśmiech
Są tam w miarę tanie noclegi (większość z nich posiada własne place zabaw dla dzieciaków) oraz sporo miejsc gdzie można chodzić na spacery również z dziećmi Duży uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-22-2012, 01:18 PM
Post: #10
RE: Majówka z dzieckiem
Jeśli z dzieckiem to albo w góry albo nad morze. I w jednym i w drugim miejscu dziecko będzie czuło się wyśmienicie. Dodatkowo nawdycha się świeżego powietrza i będzie mu się dobrze spało Uśmiech

hotel w Gdańsku
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam