Polskie Forum Turystyczne
Majówka z dzieckiem - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Wakacje z dzieckiem (/forum-118.html)
+--- Wątek: Majówka z dzieckiem (/thread-18.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Majówka z dzieckiem - Tomek84 - 03-15-2011 07:32 PM

Poszukujemy z żoną przystępnego i taniego miejsca do spędzenia majówki z naszym 2 letnim synkiem. Najchętniej pojechalibyśmy nad polskie morze. Co polecicie?


RE: Majówka z dzieckiem - Karol_72 - 03-22-2011 02:54 PM

Kilka już razy jeździłem do Władysławowa do Pani Irenki. Udało mi się znaleźć nawet jej ogłoszenie w internecie: noclegi

Bardzo fajne miejsce, ceny jak najbardziej przystępne, blisko morza, fajny klimat Władysławowa i czarująca Pani Irenka. Polecam Wam serdecznie Uśmiech


RE: Majówka z dzieckiem - Cebula - 03-22-2011 03:17 PM

Zabierzcie dzieciaka na molo sopockie Oczko To dla maluchów zawsze jest frajda.


RE: Majówka z dzieckiem - elcia28 - 03-28-2011 09:42 AM

Polecam Wam sanatorium panorama morska w Jarosławcu. Jest to ośrodek stworzony wręcz do wypoczynku rodzinnego. Własciciele zapewnili moc atrakcji dla naszych najmłodszych są place zabaw, imprezy integracyjne, sala zabaw z basenem z kulkami. Są także baseny z podgrzewaną wodą zjeżdżalniami, rzeką. Zobaczcie sobie stronke osrodka http://www.panorama-morska.pl


RE: Majówka z dzieckiem - podrozniczka666 - 09-19-2011 03:49 PM

ja myślę, że na majówkę z dzieckiem dobre jest każde miejsce, które oferuje atrakcje odpowiednie dla dzieci. małym dzieciom do szczęścia nie potrzeba zbyt wiele. trochę słońca, piasek, najlepiej towarzystwo innych dzieciaków. gorzej jeśli twoje dziecko zaczyna już być nastolatkiem, wtedy trudniej je zainteresować. jakieś porady? moja ciotka wybiera się do Egiptu ze swoją trzynastoletnią córką, myślę, że to kiepska decyzja...

ja myślę, że lepszy byłby weekend w Londynie albo coś w tym stylu, co myślicie?


RE: Majówka z dzieckiem - start.Zakopane - 02-07-2012 11:20 AM

Teraz mamy ferie zimowe,więc wszystkich chętnych gorąco zapraszam w góry. Jazda na nartach to prawdziwa przyjemność,a teraz działają niemal wszystkie dostępne wyciągi.


RE: Majówka z dzieckiem - victussopot - 03-13-2012 02:33 PM

Polskie morze - Tylko Sopot Duży uśmiech

Jeśli chcesz spędzić wakacje nad polskim morzem, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.victus-sopot.pl Oferujemy szeroki wybór apartamentów w centrum Sopotu - Serdecznie zapraszamy do "letniej stolicy Polski."!


RE: Majówka z dzieckiem - VillaVita - 04-19-2012 01:42 PM

A wg mnie dobrym pomysłem na wypoczynek z dzieckiem są Tatry i Zakopane,gdzie bez problemu znajdziesz nocleg,np w naszej Villi Vita. Mamy komfortowe pokoje i niskie ceny.


RE: Majówka z dzieckiem - Julka - 05-14-2012 08:40 AM

Polecam Bieszczady Uśmiech
Są tam w miarę tanie noclegi (większość z nich posiada własne place zabaw dla dzieciaków) oraz sporo miejsc gdzie można chodzić na spacery również z dziećmi Duży uśmiech


RE: Majówka z dzieckiem - alakot4 - 08-22-2012 01:18 PM

Jeśli z dzieckiem to albo w góry albo nad morze. I w jednym i w drugim miejscu dziecko będzie czuło się wyśmienicie. Dodatkowo nawdycha się świeżego powietrza i będzie mu się dobrze spało Uśmiech