Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paryżowo
02-20-2012, 11:34 PM
Post: #1
Paryżowo
Witam. Wraz z moim chłopakiem lecimy do Paryża, oferta biura podróży Turystyka bez barier zapewnia nam zakwaterowanie, wyżywienie i bardzo fajne atrakcje. Wycieczka trwa 4 dni i być może jest tutaj ktoś, kto poleciłby nam jeszcze jakieś fajne miejsca warte zwiedzenia? Jednak chodzi mi o łatwy dojazd i bezpieczeństwo ponieważ podróżuję z osobą niepełnosprawną i nie chciałabym aby wyjazd bardziej go stresował niż relaksował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-19-2012, 01:38 PM
Post: #2
RE: Paryżowo
A ile kosztuje taka wycieczka do Paryża? Podaj szczegóły. W samym mieście jest cały szereg zabytków,wiec z pewnością nie będziecie się nudzić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2012, 11:46 AM
Post: #3
RE: Paryżowo
Jak znajdziesz tani bilet to myślę że koło tysiąca tak na tydzień

last minute 2013
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-17-2012, 12:06 PM
Post: #4
RE: Paryżowo
Z tego co pamiętam Paryż jest raczej przyjazny dla osób niepełnosprawnych , windy, podjazdy na pewno miejsce warte odwiedzenia Uśmiech

Sopot to moje miasto, a w nim polecam Apartamenty Sopot
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2013, 11:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2013 02:10 AM przez karolcia.)
Post: #5
RE: Paryżowo
Jest tyle miejsc do polecenia, że trudno wybrać te najważniejsze. Na pewno Katedra Notre-Dame powinna znaleźć się na obowiązkowej liście każdego turysty. No i Wieża Eiffla, chyba wszystkim Paryż kojarzy się z tym symbolem FrancjiUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-05-2014, 10:38 AM
Post: #6
RE: Paryżowo
Miejsca każdy zna Uśmiech, a może ktoś jakieś noclegi w przystępnych cenach poleci ?Duży uśmiech

Sopot to moje miasto, a w nim polecam Apartamenty Sopot
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-21-2016, 10:40 AM
Post: #7
RE: Paryżowo
Ja wydałem 2200 zł za osobę. Troszke dużo Uśmiech
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-29-2016, 10:20 AM
Post: #8
RE: Paryżowo
Bardzo dużo...
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-27-2017, 11:36 AM
Post: #9
RE: Paryżowo
A na ile dni? Bo jeżeli była to tygodniowa wycieczka do Paryża, wraz z przewodnikiem i biletami wstępu, to jeszcze nie jest tak źle. Zdecydowanie taniej jest natomiast samodzielna organizacja wycieczki do Francji i Paryża.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2017, 12:57 PM
Post: #10
RE: Paryżowo
do Paryża widzę, że można kupić tanie bilety. Będę na nie polować i może uda mi się tam pojechać jeszcze w tym roku
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam