Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe miejsca w Warszawie
03-14-2011, 06:34 PM
Post: #1
Ciekawe miejsca w Warszawie
Jakie znacie ciekawe miejsca w Warszawie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-22-2011, 02:46 PM
Post: #2
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
Warszawa w ogóle jest miastem o ciekawej historii i posiadającym wiele fascynujących miejsc.
Można by się tu rozpisać na bardzo wiele stron.
Możesz sobie po prostu zerknąć na tę sprytną stronkę: http://miasteria.pl/Miejsca/Mazowieckie/Warszawa.html


A na pierwsze dni wiosny polecam wycieczkę po Parku Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza potem wzdłuż Wisły prościutko do nowo otwartego Centrum Nauki Kopernik. Na prawdę warto
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-22-2011, 03:19 PM
Post: #3
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
Na słoneczne dni najlepsze są Pola Mokotowskie. I jeszcze na jakiś plenerowy koncert można często trafić Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-29-2011, 01:52 PM
Post: #4
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
Do końca wakacji odbywają się w Łazienkach w każdą niedzielę dwa koncerty Chopinowskie- polecam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2012, 10:32 AM
Post: #5
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
W Warszawie miejsc do zwiedzania nie brakuje,należy zarezerwować sobie tylko czas oraz miejsce noclegowe i tutaj ceny są uzależnione od odległości od centrum. Hostele w Krakowie wypadają pod tym względem znacznie lepiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 10:38 AM
Post: #6
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
Jak dla mnie najładniejszą dzielnicą Warszawy jest Mokotów. Byłam tam w kwietniu zeszłego roku i to był poprostu piękny widok, jak wszystko budziło się do życia, kaczki sobie pływały, ptaszki ćwierkały. Jak tam byłam na spacerze to nie miałam nawet takiego uczucia, że jestem w Warszawie. Uważam, że warto przejść się tam na spacer !!! Miejsce godne polecenia !!! Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-19-2012, 01:37 PM
Post: #7
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
Mokotów oraz Ursynów to nowe dzielnice i dlatego jest tam tak ładnie- w porównaniu chociażby z Pragą. Dla mnie cała Warszawa razem ze starówką jest warta zwiedzania,można zatrzymać się tam na kilka dni i wszystko dokładnie zobaczyć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2015, 11:26 AM
Post: #8
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
Mi do gustu przypadła okolica Zalewu Zegrzyńskiego pod Warszawą. Byłam tam na konferencji, a teraz mam zamiar wziąć udział w turnusie w marcu na wczasach oczyszczających organizm z toksyn.
Zobaczcie sami szczegóły na http://wczasyoczyszczajace.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-19-2015, 09:41 AM
Post: #9
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
A ja polecam skupić się przede wszystkim na zabytkach Warszawy i zwiedzanie zacząć od Pałacu w Parku Łazienkowskim,po czym udać się na Stare Miasto a całość zakończyć wizytą w WilanowieUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-16-2015, 02:24 PM
Post: #10
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
Naprawdę warto odwiedzić również Centrum Nauki Kopernik, zwłaszcza jeśli podróżujemy z dziećmi. Jedyne takie miejsce w Polsce, świetna zabawa gwarantowana.

http://www.krakow-zwiedzanie.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam