Polskie Forum Turystyczne
Ciekawe miejsca w Warszawie - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Ciekawe miejsca (/forum-124.html)
+--- Wątek: Ciekawe miejsca w Warszawie (/thread-13.html)

Strony: 1 2 3 4


Ciekawe miejsca w Warszawie - zerozeroleszek - 03-14-2011 06:34 PM

Jakie znacie ciekawe miejsca w Warszawie?


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - Karol_72 - 03-22-2011 02:46 PM

Warszawa w ogóle jest miastem o ciekawej historii i posiadającym wiele fascynujących miejsc.
Można by się tu rozpisać na bardzo wiele stron.
Możesz sobie po prostu zerknąć na tę sprytną stronkę: http://miasteria.pl/Miejsca/Mazowieckie/Warszawa.html


A na pierwsze dni wiosny polecam wycieczkę po Parku Marszałka Edwarda Śmigłego-Rydza potem wzdłuż Wisły prościutko do nowo otwartego Centrum Nauki Kopernik. Na prawdę warto


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - Cebula - 03-22-2011 03:19 PM

Na słoneczne dni najlepsze są Pola Mokotowskie. I jeszcze na jakiś plenerowy koncert można często trafić Oczko


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - walizeczka - 08-29-2011 01:52 PM

Do końca wakacji odbywają się w Łazienkach w każdą niedzielę dwa koncerty Chopinowskie- polecam!


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - TrzyKafki_pl - 03-08-2012 10:32 AM

W Warszawie miejsc do zwiedzania nie brakuje,należy zarezerwować sobie tylko czas oraz miejsce noclegowe i tutaj ceny są uzależnione od odległości od centrum. Hostele w Krakowie wypadają pod tym względem znacznie lepiej.


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - Julka - 03-13-2012 10:38 AM

Jak dla mnie najładniejszą dzielnicą Warszawy jest Mokotów. Byłam tam w kwietniu zeszłego roku i to był poprostu piękny widok, jak wszystko budziło się do życia, kaczki sobie pływały, ptaszki ćwierkały. Jak tam byłam na spacerze to nie miałam nawet takiego uczucia, że jestem w Warszawie. Uważam, że warto przejść się tam na spacer !!! Miejsce godne polecenia !!! Uśmiech


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - VillaVita - 04-19-2012 01:37 PM

Mokotów oraz Ursynów to nowe dzielnice i dlatego jest tam tak ładnie- w porównaniu chociażby z Pragą. Dla mnie cała Warszawa razem ze starówką jest warta zwiedzania,można zatrzymać się tam na kilka dni i wszystko dokładnie zobaczyć.


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - osarenata - 02-12-2015 11:26 AM

Mi do gustu przypadła okolica Zalewu Zegrzyńskiego pod Warszawą. Byłam tam na konferencji, a teraz mam zamiar wziąć udział w turnusie w marcu na wczasach oczyszczających organizm z toksyn.
Zobaczcie sami szczegóły na http://wczasyoczyszczajace.pl


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - Nawigator-Rewal - 03-19-2015 09:41 AM

A ja polecam skupić się przede wszystkim na zabytkach Warszawy i zwiedzanie zacząć od Pałacu w Parku Łazienkowskim,po czym udać się na Stare Miasto a całość zakończyć wizytą w WilanowieUśmiech


RE: Ciekawe miejsca w Warszawie - hanianow - 07-16-2015 02:24 PM

Naprawdę warto odwiedzić również Centrum Nauki Kopernik, zwłaszcza jeśli podróżujemy z dziećmi. Jedyne takie miejsce w Polsce, świetna zabawa gwarantowana.