Polskie Forum Turystyczne
Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Turystyka zorganizowana (/forum-121.html)
+--- Wątek: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? (/thread-9.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - ego - 06-30-2017 12:00 PM

Są różne kraje i do jednych bardziej opłaca się kupić coś zorganizowanego, a do drugich przygotować wycieczkę na własną rękę. Nie ma zasady.


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - janekk - 07-18-2017 11:23 AM

Hmmmmm, ja zawsze jestem za zorganizowanym. Po prostu gdy jedziesz z rodziną łatwiej się na coś takiego zdecydować, niż samemu za wszystko odpowiadać.


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - ImbirHostel_pl - 07-21-2017 11:43 AM

To zależy gdzie się chcesz udać bo jeżeli masz na celu wyjazd za granice, to moim zdaniem lepiej zrobisz jeżeli wybierzesz opcję biura podróży z racji bezpieczeństwa, w przeciwnym razie możesz sam zorganizować wyjazd gdzieś w Polskę.


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - Tosia90 - 07-26-2017 09:38 AM

to zależy od tego co chcesz zobaczyć i jaki masz plan, jest wiele biur podróży gdzie znajdziesz fajne wycieczki, choć wiele z nich ma w zasadzie taki sam plan, plusem zorganizowanego wyjazdu są na pewno zniżki za wejścia grupowe


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - ParkEwolucji_pl - 09-13-2017 12:04 PM

Moim zdaniem wszystko zależy od samego miejsca i kraju do którego się udajesz, w wielu przypadkach organizując wyjazd samemu zwiedzisz znacznie więcej, plus jesteś niezależny a to ważna kwestia.


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - matylda - 01-30-2019 03:47 PM

Ja dostałam ofertę wyjazdu z https://silesiatravel.pl/. Koleżanka zastanawia się nad wyjazdem do Paryża na Wielkanoc. Ciekawie to wygląda. Ktoś może z nimi podróżował?


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - turystyk - 10-09-2019 08:56 PM

Ja osobiście wolę bez biura podróży .Niezależność to podstawa .