Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zorganizować samemu czy przez biuro podróży?
03-13-2011, 11:24 AM
Post: #1
Zorganizować samemu czy przez biuro podróży?
W wakacje planuje wyjazd (ok. 2tygodnie) do Włoch. Po drodze chcę się zatrzymać na jeden dzień w Pradze i Wiedniu. We Włoszech planujemy stacjonować w Bibione i stamtąd wyruszać na różne wycieczki. Podróż oczywiście samochodem.

Czy lepiej samemu sobie porezerwować hotele w tych 3 miejscach czy lepiej to przez biuro podróży załatwić? Jaka byłaby ewentualna różnica w cenach?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-15-2011, 07:25 PM
Post: #2
RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży?
Wszystko tak naprawdę zależy jak wolisz spędzać czas, polecam porezerwować samemu - więcej niezależności, nie ma marży dla pośrednika i samemu można ponegocjować ceny (czasami warto, zwłaszcza Czesi są pozytywnie nastawieni do nas - Polaków).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-09-2011, 09:52 PM
Post: #3
RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży?
Biura Podróży nie naliczają dodatkowych kosztów do rezerwacji hoteli. Mamy specjalne systemy rezerwacyjne, w których mamy hotele na specjalnych kontraktach, czyli wynegocjowane ceny. Tyczy się to zarówno noclegów tranzyowych jak też wczasów na dłuższy okres np w Chorwacji czy we Włoszech. http://www.alexiatravel.pl to strona mojego Biura Podróży takze w razie pytań piszcie i dzwońcie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-27-2011, 06:36 PM
Post: #4
RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży?
Witam, proszę o małą pomoc. W radiu Wnet, w „Poranku Wnet” między 8mą,a 8:30 mówili o jakimś bardzo fajnym zamku w Polsce…niestety nie pamiętam gdzie to było, a bardzo bym chciała to miejsce zobaczyć…z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 10:55 AM
Post: #5
RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży?
Jak najbardziej jestem za organizacja podrozy na wlasna reke! Wycieczki z wielkimi biurami podrozy sa przereklamowane. Osobiscie korzystam ze stron, ktore posiadaja systemy rezerwacji biletow i hoteli, bo tak jest bezpieczniej. W zeszłym roku byłam 4 dni w Rzymie, bilety i hotel zarezerwowalam na stronie http://www.cp-online.pl. Zwiedzałam to co chce i kiedy chce, w portfelu zostało jeszcze na wakacje nad polskim morzem Uśmiech jestem jak najbardziej za wyjazdami na wlasna reke Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2011, 06:34 PM
Post: #6
RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży?
Ciekawa strona Uśmiech Czy jesteś pewna, że rezerwacja przez taki serwis jest bezpieczna? Moje dane gdzieś nie wyciekną? Jak ich sprawdzić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2011, 10:19 AM
Post: #7
RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży?
Jak najbardziej taka rezerwacja jest bezpieczna no i o wiele wygodniejsza, bo nie trzeba latać po biurach. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości możesz zawsze do nich zadzwonić i się wszystkiego dowiedzieć. Ja tak robiłam i zawsze udzielano mi wszystkich potrzebnych informacji Uśmiech Stronkę centrum podróży online sprawdziłam i mogę Ci ją polecieć, a jak z innymi tego typu stronami to nie wiem. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2011, 01:19 PM
Post: #8
RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży?
(06-08-2011 10:19 AM)Gocha84 napisał(a):  Jak najbardziej taka rezerwacja jest bezpieczna no i o wiele wygodniejsza, bo nie trzeba latać po biurach. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości możesz zawsze do nich zadzwonić i się wszystkiego dowiedzieć. Ja tak robiłam i zawsze udzielano mi wszystkich potrzebnych informacji Uśmiech Stronkę centrum podróży online sprawdziłam i mogę Ci ją polecieć, a jak z innymi tego typu stronami to nie wiem. Pozdrawiam

Dziękuję serdecznie Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2011, 12:13 PM
Post: #9
RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży?
kiedys jezdzilam wszedzie na wlasna reke, ale teraz juz nie mam czasu na wyszukiwanie hoteli, miejsc ktore warto zwiedzic. Jak sama sobie organizowalam wycieczki, czulam sie jakos samotnie (wyjezdzalam zazwyczaj sama). Od jakiegos czasu wyjezdzam z http://www.darrtell.pl/ i jestem bardzo zadowolona - wszystko jest tak fajnie zorganizowane, niczym sie nie musze martwic i zawsze trafia sie fajna ekipa Szczęśliwy A przede wszystkim (jak podliczylam koszty poprzednich podrozy) o wiele bardziej oplaca sie jechac z biurem podróży niz samemu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-21-2011, 10:26 AM
Post: #10
RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży?
oczywiście, że samemu! po co dawać komuś zarobić. w dobie internetu można w kilka chwil znaleźć doskonały nocleg, przeczytać bezcenne porady, zaplanować wszystko, przejrzeć mapy, przeliczyć walutę...poza tym to o wiele większa radość, gdy wszystko zawdzięczasz tylko sobie Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam