Polskie Forum Turystyczne
Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Turystyka zorganizowana (/forum-121.html)
+--- Wątek: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? (/thread-9.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - patyczak - 11-29-2016 10:15 AM

Ja wolę organizować wszystko samemu, niż się zawierzać biuru - niestety kilka razy się na nich przejechałem


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - podrezer - 11-30-2016 02:14 PM

Ja wolałbym jechać na wycieczkę zorganizowaną przez biuro podróży. Może nie mam pewności, że ona się odbędzie (liczne wpadki finansowe ostatnich miesięcy/lat), ale nie zawracam sobie głowy formalnościami.


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - szymon6547 - 12-25-2016 04:18 PM

ja tez sam to robie nie ufam nikomu


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - trumek - 02-21-2017 01:52 PM

Ja wolę korzystać z wycieczek zorganizowanych, bo nie mam głowy do tego, aby samodzielnie wszystko planować. Na dodatek uważam, że jeżeli z jednej oferty skorzysta więcej osób to ceny mogą być bardzo atrakcyjne i nawet mniejsze niż przy wyjeździe samodzielnym. W zeszłym roku byłem na wycieczce objazdowej z biura Skarpa Travel i bardzo sobie miło wspominam. Naprawdę świetne wspomnienia, wszystko bez najmniejszych problemów - nocleg, jedzenie, przewodnik. Super sprawa, której sam nie byłbym w stanie zorganizować Uśmiech


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - HotelDobczyce_pl - 02-27-2017 11:27 AM

Ciężko jest to ocenić z perspektywy forum. Moim zdaniem wszystko zależy od tego czy cenisz sobie niezależność czy też nie chcesz zaprzątać sobie głowy organizacją wycieczki i noclegu, od tego uzależniłbym wybór.


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - krzysztof917 - 03-01-2017 09:27 PM

według mnie lepiej zawsze samemu

___________________________
pożyczki dla firm z funduszy


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - miroslaw.witkosz - 04-04-2017 07:11 AM

biuro podróży jest o niebo lepsze


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - tadek443 - 04-07-2017 05:28 AM

a co to oznacza z zorganizowaniem


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - ImbirHostel_pl - 04-19-2017 09:16 AM

Organizując wycieczkę samemu masz zdecydowanie więcej swobody i nie musisz trzymać się sztywno wyznaczonych ram, to coś dla tych którzy bardzo cenią sobie niezależność. Jeżeli jednak nie chcemy zabiegać o szczegóły tylko wsiąść i jechać, wówczas idealną opcją jest biuro podróży.


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - tango - 06-10-2017 07:35 PM

wszystko zalezy od tego jak chcesz odpocząć. To dość męcząca podróż jadąc samemu, może warto skorzystać z oferty firmy chociażby ze wzgledu na dojazd, noclegi sobie można ogarnąc na miejscu ale 1000 km to trochę daleko