Polskie Forum Turystyczne
Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Turystyka zorganizowana (/forum-121.html)
+--- Wątek: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? (/thread-9.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - majkaxx - 08-28-2014 08:51 AM

W sumie jak kto woli. My uwielbiamy Egipt i dużą role dla nas odgrywają tam dobre hotele. Zazwyczaj sprawdzam sobie opinie o danym hotelu na http://www.kurortymarzen.pl - ponieważ są one tam prawdziwe.
Ja bardzo lubię nurkować, a wiadomo, że jednym z najlepszych miejsc do tego jest Morze Czerwone.
Kurorty mają tam duże, ale wiarygodność pięciogwiazdkowych hoteli- daje wiele do życzenia. Czasami 4* są lepsze od 5*


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - andrzejN - 10-24-2014 03:25 PM

Jak ktoś czuje się na sile i chce samemu zorganizować wyjazd to dlaczego nie. Pamiętać należy żeby do tego bardzo dobrze się przygotować


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - guciol - 04-02-2015 07:47 AM

Biura mają naprawdę ciekawe oferty poza sezonem i warto je śledzić. Najniższe ceny można wyszarpać przed Bożym Narodzeniem, Świętami Wielkanocnymi i w październiku gdy studenci zaczynają rok akademicki. Ja z żoną byłem w Tunezji za 2500 zł za dwóch. Parking dostaliśmy gratis a na lotnisko nie mamy aż tak daleko ok 100 za paliwo. Do tego wykupiliśmy sobie dwudniową wycieczkę za ok 800 zł (na dwóch). W sumie wyszło na 3400 zł za al inclusive z wycieczką :-) Czasami tyle się płaci w sezonie za jedną osobę !
Współczuję osobom co maja wielkie gospodarstwa rolne i takie magazyny zbożowe bo chyba nigdzie nie mogą się ruszyć na wakacje :-( ze względu na trzodę chlewną. Znacie takie osoby co prowadzą gospodarkę i jeżdżą po świecie? Bo ja nie.


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - kuki88 - 06-21-2015 01:53 PM

samemu najlepiej z przyjaciółmi :)biuro jak gdzieś daleko jedzieszUśmiech


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - PrimaNatura_com_pl - 07-06-2015 11:56 AM

Podróżując po Polsce,to spokojnie można wszystko urządzić,zaplanować samemu. Co innego kiedy wybieramy się za granicę,tutaj faktycznie lepiej zaufać dobremu organizatorowi,sprawdzonemu Biurze Podróży.


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - hanianow - 07-16-2015 02:27 PM

Mam podobne zdanie. Jadąc za granicę bezpieczniej czuję się z biurem podróży, gdzie zawsze mogę liczyć na pomoc rezydenta. Natomiast urlop w Polsce zawsze planuję sama.


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - PrimaNatura_com_pl - 07-29-2015 10:00 AM

I to jest właśnie rozsądne podejście,tak robi chyba większość z nas wyjeżdżając na urlop za granicę- czyli bezpieczniej jest z biurem podróży,szczególnie w krajach Afryki |Północnej gdzie posługujemy się obcym językiem.


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - adol8 - 08-04-2015 10:38 AM

Na zagraniczne wakacje lepiej wybrać się z biurem podróży. To nie tylko kwestia bezpieczeństwa, ale również wygody.


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - vianooo - 09-13-2015 07:27 AM

Ja w mojej firmie jak organizowałam wyjazd weekendowy tzw event to zawsze sama zajmowałam się organizacją. Teraz hotele same wysyłają do nas oferty spędzenia wolnego czasu u nich w obiekcie i zadbają o to by było ciekawie, jakieś quady, paintball czy coś takiego. Pozostaje kwestia jak tam dojechać ale to też żaden problem bo w internecie jest dużo firm co oferują wynajem busów i autokarów więc organizacja takiego wyjazdu zajmowała mi średnio 2 dni z dograniem wszystkich szczegółów. Największy natomiast problem był w tym że na początek jak padnie pomysł wyjazdu to wszyscy są chętni jednak potem zaczynają się wykruszać inni dopisywać do listy i ostateczne potwierdzenie ilości chętnych na wyjazd jest trudne. Ostatnio byliśmy na kajakach, fajna przygoda, polecam Uśmiech


RE: Zorganizować samemu czy przez biuro podróży? - Zolka27 - 10-08-2015 02:16 PM

Ja tam jestem osobą dość leniwą i wolę korzystać z biura podróży, zapłacić i zapomnieć, a kombinowanie samemu może i jest tańsze, ale ile czasu na to trzeba przeznaczyć, a niestety nie każdy ma go pod dostatkiem Język


___________________________
podziemia rynku kraków