Polskie Forum Turystyczne
góry :) - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka w Polsce (/forum-4.html)
+--- Dział: Góry (/forum-110.html)
+--- Wątek: góry :) (/thread-142.html)

Strony: 1 2 3


RE: góry :) - daniel87rts - 07-03-2016 12:50 PM

Jeżeli chodzi o weekendowy wyjazd w góry,to oczywiście warto.


RE: góry :) - mandrivnyk - 02-23-2017 05:19 PM

Last minute to tylko do Ciepłych miejsc, chyba że lubisz zimno..


RE: góry :) - ApratamentywKarpaczu_eu - 06-01-2017 08:12 AM

A może warto zastanowić się nad tym aby wybrać się na spędzenie wakacji czy generalnie wolnego weekendu w Sudetach, co o tym sądzicie? Moim zdaniem to równie piękne i ciekawe miejsce gdzie też każdy będzie się znakomicie bawił, zarówno ci którzy chcą spędzić czas aktywnie jak i leniwie Uśmiech


RE: góry :) - janekk - 07-18-2017 11:30 AM

Już myślałem, że chodzi o Last Minute w Polskich górach, bo na taki to bym się nigdy, ale to nigdy nie zdecydował raczej


RE: góry :) - ImbirHostel_pl - 07-21-2017 11:26 AM

A dlaczego nie? Wszystko zależy od tego czy lubisz góry, ja z doświadczenia mogę polecić nie tyle Tatry ile Beskidy lub Karkonosze gdzie nie ma aż tak ogromnych tłumów turystów i możemy wypocząć.


RE: góry :) - tad3 - 08-03-2017 10:51 AM

No pewnie, czemu by nie? Tylko wiadomo, że lepiej unikać typowo turystycznych miejscowości w rodzaju Zakopanego, bo w nich jest prawie zawsze to samo - czy jesteś w górach czy nad morzem..


RE: góry :) - dominika12 - 04-16-2018 09:52 AM

Ja wybieram góry ze względu na moją pasję, jaką jest chodzenie po górach. Zaczęłam również inetersować się biografią najważniejszych w polskiej historii postaci, takich jak Jerzy Kukuczka czy moja ulubiona Wanda Rutkiewicz. Cenię ich przede wszystkim za determinację w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Na temat Wandy Rutkiewicz ciekawy artykuł przeczytacie na https://www.granice.pl/publicystyka/wanda-rutkiewicz-biografia/1110/1


RE: góry :) - ikr - 09-30-2019 10:49 AM

Polecam kajaki w górach.
Adrenalina oraz wspaniałe widoki.
Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego jeśli nie mamy zbyt dużego doświadczenia, lepiej wybrać się z przewodnikiem, albo przynajmniej w większej grupie. Warto też popytać w punktach informacji turystycznej o najciekawsze trasy w okolicy i dopasować ich poziom trudności do naszych rzeczywistych umiejętności.

Obecnie takie spływy organizuje ta firma. ttps://www.m-canoe.pl/rafting