Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
góry :)
07-13-2011, 08:33 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-13-2011 08:33 PM przez kobietka.)
Post: #1
góry :)
nigdy nie byłam przekonana do ofert last minute, ale tym razem chyba się przełamię. Z dalszymi wyjazdami w ciepłe miejsca nie miałam problemu, ale w góry nie jeździłam Smutny aż zauroczyła mnie jedna oferta http://www.darrtell.pl/zagraniczne-wycie...ookolatatr
Taki weekendowy wyjazd pełen atrakcji Uśmiech co myślicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-14-2011, 03:37 PM
Post: #2
RE: góry :)
Fajna propozycja na wypad weekendowy. Wszystko jak na tacy podane, cena niezła. Dobre żeby się wyrwać z tego miejskiego zgiełku Oczko
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2012, 11:14 AM
Post: #3
RE: góry :)
Jeżeli chodzi o weekendowy wyjazd w góry,to oczywiście warto. Tym bardziej teraz podczas zimy,gdzie możemy pozjeżdżać na nartach czy też podziwiać piękną panoramę zaśnieżonych gór.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-28-2012, 01:35 PM
Post: #4
RE: góry :)
Ja jestem jak najbardziej za Uśmiech Takie wyjazdy są naprawdę fajne, bo za połowę mniejszą ilość pieniędzy można jechać w ciekawe miejsca. Z tej strony wszystko wydaje mi się ok Uśmiech Nic, tylko jechać Duży uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2012, 10:27 AM
Post: #5
RE: góry :)
Ja mam podobne zdanie w tej kwestii,uważam że takie wyjazdy to naprawde świetna sprawa, odpoczynek zarówno dla ciała jak i umysłu. Poza tym w drodze w góry można zwiedzić piękny i zabytkowy Kraków,zawsze to dodatkowa atrakcja.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-13-2012, 10:56 AM
Post: #6
RE: góry :)
Taki wyjazd w góry może być też dobrym pretekstem do tego, żeby spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu, a nie tylko siedzieć w pracy Uśmiech Są tam przecież superowe warunki na spacery, można też spróbować Nordic Walking. Robi się coraz cieplej, a co za tym idzie - wypożyczalnie rowerów stoją otworem.
Naprawdę warto z takiej opcji skorzystać, w ramach poświęcenia kilku dni na wypoczynek Duży uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-19-2012, 01:44 PM
Post: #7
RE: góry :)
Wyjazd w góry to przede wszystkim aktywna forma wypoczynku,czyli coś co lubię najbardziej i zachęcam wszystkich do takiej formy. Relaksuje i odpręża. W naszej Villi Vita w samym centrum stolicy Tatr dla każdego znajdzie się miejsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-12-2012, 12:16 PM
Post: #8
RE: góry :)
Góry = Zima = Narty Duży uśmiech Szykowanie sprzętu w toku, pozostaje czekać na urlop Duży uśmiech Latem raczej wybieram plażowanie Duży uśmiech

Sopot to moje miasto, a w nim polecam Apartamenty Sopot
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2013, 08:58 AM
Post: #9
RE: góry :)
Dobry pomysł.

"Wdzięczność, naj­lep­szy sposób na to, co jest".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-19-2014, 02:37 PM
Post: #10
RE: góry :)
Ja byłam ostatnio w pensjonacie "Trzy korony" w Pieninach i jestem bardzo zadowolona z wypoczynku. Bo już dawno nie byłam w tak malowniczym miejscu na dodatek z mężem i psem.
Pensjonat bardzo zadbany i czysty. na jedzenie też nie mogliśmy narzekac
polecam http://www.trzykorony.pl/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam