Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Noclegi
07-07-2016, 07:50 PM
Post: #1
Noclegi
Teraz jest sporo opcji zarezerwowania noclegów. Najprościej poszukac przez internet. Są takie strony jak http://yourplace.pl/hotele.html na których w prosty i szybki sposób można znaleźć hotel czy hostel.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2016, 01:37 PM
Post: #2
RE: Noclegi
Nie chcę zakładać nowego wątku, może ktoś tutaj mi odpowie Oczko Planujemy wypad z koleżankami do Białej Podlaskiej, nigdy tam nie byłam, a zależy mi na dobrym hotelu (fajnie jesli cena tez bylaby spoko). Podobno Hotel Delfin taki jest i nawet organizują imprezy w soboty coby nie trzeba było szukać dodatkowego miejsca na tańce. Ktoś potwierdzi info?

Zależy nam na szybkiej odpowiedzi, bo chcemy już rezerwować, a jeśli hotel oblegany to im szybciej tym lepiej. Z góry dzięki Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-03-2017, 12:16 PM
Post: #3
RE: Noclegi
Świetne noclegi można znaleźć na Mazurach! Sprawdźcie, jak wygląda cennik Stanicy Wodnej w Babiętach, wg mnie oferta jest bardzo przystępna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-23-2017, 05:10 PM
Post: #4
RE: Noclegi
Tak, przez internet najlepiej się ogarnia. To już nie era turystycznych biuletynów Oczko

Laurico - wynajem busa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-24-2017, 10:55 AM
Post: #5
RE: Noclegi
Ja najczęściej szukam poprzez serwisy noclegowe typu bookapart i booking.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam