Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miejsce na Lubelszyźnie
05-15-2016, 07:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-15-2016 07:22 PM przez andrzejdulbas.)
Post: #1
Duży uśmiech Miejsce na Lubelszyźnie
WitajcieWykrzyknik podpowiecie jakiś fajny nocleg na Lubelszczyznie? Njabardziej by mi pasowały okolice Łęcznej, tutaj jest sporo jezior, więc warunki do wypoczynku sprzyjają. Szukam czegoś na urlop latem..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-18-2016, 03:55 PM
Post: #2
RE: Miejsce na Lubelszyźnie
Hej, nie napisałeś czy jedziesz sam, z dziecmi czy druga połówką, ale jest bardzo fajna miejscowka niedaleko Łęcznej, w zasadzie uniwersalna dla wszystkich tych opcji. Chodzi mi dokładnie o Resort Piaseczno , to jest w zasadzie serce pojezierza, nad samym jeziorem Piaseczno. Na stronie http://www.resortpiaseczno.pl jest dokładna mapka dojazdu. Można sie zdecydować na pokoje, kemping albo domek letniskowy. Ja byłam i moge polecić z czystym sumieniem
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-19-2016, 07:11 AM
Post: #3
RE: Miejsce na Lubelszyźnie
Moją propozycją będzie Kazimierz Dolny jako ta najbardziej atrakcyjna miejscowość na Lubelszczyźnie,szczególnie teraz wiosną i latem,do samej Łęcznej jak i Lublina nie jest daleko,można spokojnie zwiedzić również te miasta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam