Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
polecam hotel Lubicz
07-10-2015, 08:14 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-31-2015 11:32 AM przez opalka.)
Post: #1
polecam hotel Lubicz
miesiąc temu wybrałam się na urlop do Ustki wraz z moim narzeczonym. nie mogliśmy się wybrać za granicę, więc postanowiliśmy trochę poszaleć nad polskim morzem. wynajęlismy sobie pokój w hotelu Lubicz i to był trafiony wybór. o ile zazwyczaj hotele wszystko pięknie opisują na swojej stronie, a na miejscu okazuje się, że rzeczywistość jest inna niż na fotografiach- o tyle w Hotelu Lubicz wszystko było tak jak w ofercie: świetny basen, różnorodność masaży w strefie spa, wszystkie sauny były czynne do dyspozycji gości... generalnie bardzo dobrze zorganizowana obsługa. Gdybym miała jeszcze raz wybrać się do Ustki, to wiem że mam już pewny, sprawdzony hotel. Polecam każdemu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-29-2015, 10:08 AM
Post: #2
RE: polecam hotel Grand Lubicz
Dzięki za informację,będąc już na miejscu na pewno zerknę do nich i napiszę swoją opinię na forum odnośnie tego czy faktycznie warto. Możesz jeszcze podać jak kształtują się ceny w zamian za nocleg i pobyt? To bardzo ważny szczegół.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-31-2015, 11:36 AM
Post: #3
RE: polecam hotel Lubicz
ceny różnie, w zależności od pokoju, tak średnio ok. 200 zł za pokój ale możesz tez jakiś fajny pakiet upolowac czy trafić na promocję i wtedy się najbardziej opłaca
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2015, 02:05 PM
Post: #4
RE: polecam hotel Lubicz
Czyli nie jest tanio,bo jeżeli chodzi o komfort to pewne jest tak jak piszesz. Ja polecam wynająć klimatyczny drewniany domek nad jeziorem na Kaszubach,będzie taniej i przytulniejUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-26-2016, 03:10 PM
Post: #5
RE: polecam hotel Lubicz
Dziękuje za informacje. Wezmę ją pod uwagę kiedy będę organizować sobie wakacje.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-26-2016, 03:40 PM
Post: #6
Zdjęcie RE: polecam hotel Lubicz
A ja polecam trochę kombinowaną ale z pewnością tańszą opcję.
Tuż obok hotelu Grand Lubicz znajduje się bardzo ładne, położone wśród sosnowego lasu osiedle czterech apartamentowców nazwane "Cztery Żagle", którego wizualizacja wygląda tak:
[Obrazek: phoca_thumb_l_osiedlewczasowa2wizualizacja.jpg]

Rzeczywiste, nie najlepsze zdjęcia jednego z budynków od strony wnętrza kompleksu:
[Obrazek: phoca_thumb_l_dsc03112.jpg].
A hotel Grand Lubicz widać z balkonu apartamentu położonego w tym budynku (Wczasowa 2):
[Obrazek: phoca_thumb_l_neo_6393i.jpg].
To zdjęcie zrobione jest z balkonu Studio Apartamentu w Ustce, w którym bywam najczęściej.
Przy okazji jeszcze jedno zdjęcie z tego mieszkania:
[Obrazek: phoca_thumb_l_neo_6419i.jpg]
ale na Wczasowej 2 można znaleźć różne apartamenty - odpowiadające różnym gustom.
Pobyt w takim mieszkaniu jest z pewnością tańszy, a w razie niepogody można skorzystać (oczywiście za dodatkową opłatą) z hotelowej sauny lub basenu.
Polecam jedno i drugie

Ustka to moje ulubione miejsce wypoczynku nad morzem
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2016, 01:43 PM
Post: #7
RE: polecam hotel Lubicz
również polecam

Wyglądaj elegancko w koszule męskie - duże rozmiary - jest w czym wybierać Serce
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-16-2016, 08:39 AM
Post: #8
RE: polecam hotel Lubicz
śliczne miejsce!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-23-2016, 02:24 PM
Post: #9
RE: polecam hotel Lubicz
Byłem fajne miejsce Uśmiech
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-25-2016, 06:50 PM
Post: #10
RE: polecam hotel Lubicz
ceny różnie, w zależności od pokoju, tak średnio ok. 200 zł za pokój ale możesz tez jakiś fajny pakiet upolowac czy trafić na promocję i wtedy się najbardziej opłaca
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam