Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoki tandemowe
03-12-2011, 08:14 PM
Post: #1
Uśmiech Skoki tandemowe
Kto próbował skoków spadochronowych w tandemie?
Ja skakałem z 4000 tys. metrów. Skok dostałem jako prezent urodzinowy. Polecam każdemu kto się jeszcze waha. Wspomnienia niezapomniane do końca życia. Foto poniżej Oczko


Załączone pliki Miniatury
   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-13-2015, 01:42 PM
Post: #2
RE: Skoki tandemowe
Jeszcze nie, ale mam w planach zakup takiej kamerki jak na tym filmie http://www.youtube.com/watch?v=tcDNSjeDk...e=youtu.be i być może w końcu się zdecyduję na taki skok.
Ja lubię taką adrenalinę, a gdy potem po latach mogę zobaczyć swoje wyczyny na filmie- to jest to bardzo miłe doznanie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-17-2015, 07:33 PM
Post: #3
RE: Skoki tandemowe
Pewnie korzystałeś z http://www.prezentzycia.pl/pl/o/Skok-ze-spadochronem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-26-2015, 07:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-26-2015 07:23 PM przez bamber.)
Post: #4
RE: Skoki tandemowe
No, rewelacja. Jest jeszcze z wideorejestracją: Skok tandemowy z wideorejestracją
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-31-2019, 09:50 AM
Post: #5
RE: Skoki tandemowe
Raczej wole standardowe aktywności. Rozumiem, ze są osoby, które mogą lubic takie sporty i które to kręci, sam jednak nigdy nie miałem przekonania do skoków na bungee czy do skoków ze spadochronu. Może również z tego powodu ze taki skok kosztuje sporo a jednoczesnie trwa dość niewiele. Mój brat jednak uwielbia takie rzeczy tak wieć dla niego na pewno nie byłaby to strata kasy. Jak widać są tutaj gusta i guściki Oczko

Sam jak na radzie ograniczyłem się do hulajnogi. I powiem Wam, ze jest to bardzo fajna opcja jeśli chodzi o dojazd do roboty w ładne dni, kiedy chcecie ominąć korki. Hulajnogą w przeciwieństwie do rowera można jechać chodnikiem tak wiec jest to znacznie bezpieczniejsze. Niezłe promocje sa obecnie w sklepie Spokey
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam