Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie morze - tylko Sopot
05-10-2017, 01:39 PM
Post: #21
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Również nie jestem specjalnym zwolennikiem zatłoczonych miejscowości nadmorskich. Wolę cichsze i spokojniejsze, mniejsze miejscowości.

Grzybowo pokoje
Apartament Międzywodzie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-13-2017, 09:34 AM
Post: #22
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Zarówno Mielno jak i Sopot to propozycja dla tych, którzy chcą głównie imprezować i prowadzą aktywne życie nocne, wiec na pewno będą zadowoleni. W kwestii tłoków- niestety,ale niemal każda z nadmorskich miejscowości będzie zatłoczona w okresie pełni sezonu.

http://www.ImbirHostel.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-19-2017, 02:29 PM
Post: #23
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Byłam w Mielnie i mogę polecić to miejsce. Z pewnością dla chcących imprezować Mielno będzie idealne, ale myślę że wszyscy którzy chcą odpocząć też znajdą tam coś dla siebie.

Tripsk - atrakcje Warszawy
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-23-2017, 08:57 AM
Post: #24
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Moim zdanie Spot jest idealnym miejscem na rodzinny wyjazd, ale niestety jest dosyć tłoczno, warto wybrać miesiąc w którym jest trochę mniej turystów.

Hotel w Nowym Sączu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-23-2017, 05:04 PM
Post: #25
RE: Polskie morze - tylko Sopot
W ogóle całe Trójmiasto jest cudowne. Naprawdę perła miejska Polski.

Laurico - wynajem busa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2017, 08:20 AM
Post: #26
RE: Polskie morze - tylko Sopot
O ile Gdańsk faktycznie jest bardzo ładny, zabytkowy i można pozwiedzać, o tyle Sopot to tłumy turystów szczególności podczas sezonu i nie ma mowy o tym aby wypocząć na plaży w ciszy czy spokoju, musimy mieć ten fakt na uwadze lub przyjechać tutaj np: we wrześniu lub przed sezonem, maj czy początek czerwca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-30-2017, 12:06 PM
Post: #27
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Ja jakoś nie jestem wielkim miłośnikiem tego miasta. Jakoś mnie jego atmosfera nie powala. Zdecydowanie bardziej Gdańsk.

centrumfotelikow.pl - foteliki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-27-2017, 03:55 PM
Post: #28
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Nie lubię. Dla mnie to bardzo nadętę miasto. Zupełnie bez porównania ze skromną Gdynią i dumnym Gdańskiem..

Biuromax.pl - krzesła gabinetowe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-15-2017, 07:46 AM
Post: #29
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Jak to się mówi Sopot jest po to aby oddzielać Gdańsk od Gdynii. Ja tam lubię Sopot, ale tylko w dzień, aby pochodzić i to przy plaży. Jakoś miasto mnie nie urzeka. A jeśli chodzi o imprezy to nie uważam aby te w Sopocie były jakieś super. Choć jest tam ich o wiele więcej niż w Gdańsku czy w Gdynii. O wiele bardziej wolę pójść do jakiegoś pubu w Gdańsku lub na bulwar w Gdyni niż pojechać do Sopotu. Nigdy nie rozumiałam tego szału na to miasto
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-25-2017, 02:07 PM
Post: #30
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Szczerze mówiąc to oprócz Sopotu jest jeszcze wiele innych znacznie ciekawszych miejscowości nad Bałtykiem w których warto wypocząć. Polecam Białogórę, gdzie faktycznie zaznacie ciszę, spokój Uśmiech

http://www.Ronin-bialogora.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam