Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach
11-08-2011, 11:06 AM
Post: #1
Duży uśmiech Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach
Serdecznie zapraszamy do wspólnego promowania pozytywnego wizerunku Polski. Jeśli wierzycie, że nasz kraj ma w sobie wiele piękna, a jego mieszkańcy potrafią dokonywać rzeczy niezwykłych, podzielcie się z nami swoją wiedzą.
Dodawajcie informacje o tym, z czego możemy być dumni do specjalnej aplikacji, która powstała na profilu „Pozytywny Atlas Polski” Facebooka. Wasze wpisy będę miały szansę pojawić się w drukowanym albumie wydanym na Euro 2012!
Więcej na http://www.pozytywnyatlaspolski.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2011, 10:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-13-2011 05:30 PM przez Arektoski.)
Post: #2
RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach
Muszę przyznać, że na prawdę świetna inicjatywaUśmiech

biuro podróży - najlepsze oferty turystyczne
atrakcyjne oferty sylwestrowe czekają na ciebie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2011, 01:01 AM
Post: #3
Kciuk w dół RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach
(11-08-2011 10:51 PM)Arektoski napisał(a):  Muszę przyznać, że na prawdę świetna inicjatywaUśmiech


Dziękujemy Arektoski, zapraszamy do naszej Aplikacji na FB
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2012, 11:18 AM
Post: #4
RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach
Mi także bardzo podobają się działania na rzecz promocji oraz rozwoju turystyki polskiej. Wspieram jak tylko mogę wszelkie inicjatywy,nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować. Może dzięki temu nasz kraj zyska jeszcze bardziej na wartości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-28-2012, 11:59 AM
Post: #5
RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach
Bardzo mnie cieszy, że jest promowana polska turystyka.
Doceńmy to co posiadamy, a nie chwalmy tylko zagranicznych miejscUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2012, 10:18 AM
Post: #6
RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach
Racja,w końcu mamy tyle pięknych miejsc,zabytków że warto je promować i regularnie odwiedzać. Chętnie przyłącze się do kampanii i polecam nasz piękny Kraków,można powiedzieć że jest on stolicą turystyki,gdyż odwiedza go co roku najwięcej osób.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-21-2012, 11:47 AM
Post: #7
RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach
W kwestii Euro oddźwięk ze strony zagranicznych gości jest na prawdę pozytywny Uśmiech spora część z nich była w ciężkim szoku jak wygląda Polska, niektórzy naprawdę mięli wyobrażenie ,że jesteśmy krajem 3-go Świata. Spotkałem się z sytuacją, że goście bali się wyjść z taksówki bo naopowiadano im, że taki wandalizm u nas... Uważam, że dzięki Euro pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony jako gościnni gospodarze i pozostaje tylko czekać czy było to tylko chwilowe uczucie - czy będą do nas wracać Uśmiech

Sopot to moje miasto, a w nim polecam Apartamenty Sopot
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2016, 11:59 PM
Post: #8
RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach
Oczywiście, że ma w sobie wiele piękna, zwłaszcza kiedy wie się gdzie szukać. Jednym z moich ulubionych miejsc są Karkonosze. Jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na tegoroczne wakacje, polecam wybrać się w te strony i odkryć magię polskich gór. Tam nie da się nudzić, kilka atrakcji dla początkujących: http://nocowo.pl/informacje_i_porady/kar...zygod.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2016, 11:26 AM
Post: #9
RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach
Ja do tych pięknych miejsc w Polsce które koniecznie trzeba odwiedzić, dopisuje również Kaszuby, gdzie każdy solidnie wypocznie w ciszy i spokoju, nasz ośrodek chętnie w tym pomoże Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-07-2016, 12:40 PM
Post: #10
RE: Pokaż z czego jesteś dumny w Polsce i Polakach
taaak Oczko ale bolesne bardzo jest to , że cudze chwalimy a swojego nie znamy , nawet nie wiemy co posiadamy hłe hłe

Wszystko ma swój czas ...MP TENT
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam