Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista rzeczy niezbędnych na podróż
03-13-2011, 11:44 AM
Post: #1
Lista rzeczy niezbędnych na podróż
Zapraszam do wspólnego tworzenia listy rzeczy niezbędnych. Proszę dopisywać w temacie, jak uzbiera się sporo pozycji zrobię posta zbiorczego i podepniemy go w dziale. Na pewno będzie to przydatne.

Na początek :

Apteczka
latarka
termos
jeśli jedziemy samochodem warto mieć ze sobą zestaw naprawczy do opon
naładowany telefon
prowiant (nie, nie chodzi o alkohol Oczko ) - na każdą podróż np. pieszą w górach powinniśmy mieć ze sobą duża tabliczkę czekolady


Jak coś wpadnie wam do głowy to zapraszam do dodawania
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-14-2011, 06:26 PM
Post: #2
RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż
Coś na komary i naładowany telefon Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-29-2011, 08:49 PM
Post: #3
RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż
Wygodne buty!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-27-2011, 06:37 PM
Post: #4
RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż
Witam, proszę o małą pomoc. W radiu Wnet, w „Poranku Wnet” między 8mą,a 8:30 mówili o jakimś bardzo fajnym zamku w Polsce…niestety nie pamiętam gdzie to było, a bardzo bym chciała to miejsce zobaczyć…z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-22-2011, 03:06 PM
Post: #5
RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż
(03-13-2011 11:44 AM)Admin napisał(a):  Zapraszam do wspólnego tworzenia listy rzeczy niezbędnych. Proszę dopisywać w temacie, jak uzbiera się sporo pozycji zrobię posta zbiorczego i podepniemy go w dziale. Na pewno będzie to przydatne.

Na początek :

Apteczka
latarka
termos
jeśli jedziemy samochodem warto mieć ze sobą zestaw naprawczy do opon
naładowany telefon
prowiant (nie, nie chodzi o alkohol Oczko ) - na każdą podróż np. pieszą w górach powinniśmy mieć ze sobą duża tabliczkę czekolady


Jak coś wpadnie wam do głowy to zapraszam do dodawania

święta racja z tym zestawem naprawczym do opon. Ostatnio wybrałem się w podróż bez koła zapasowego i pech....szczeliła mi opona. Jako że była to sobota to na pomoc drogową naczekałem się 4 godziny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-30-2011, 11:26 AM
Post: #6
RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż
bieliznę, spodnie długie i krótkie, bluzę, kórtkę przeciwdeszczową lub parasol, krem z filtrem i okulary przeciwsłoneczne, czapka lub chustka na głowę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-13-2011, 08:28 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-20-2011 02:08 PM przez podrozniczka666.)
Post: #7
RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż
Witam! Według mnie bardzo ważne jest, aby zabrać ze sobą przede wszystkim WODĘ. bez wszystkiego można wytrzymać dłużej lub krócej, ale nie bez wody. pamiętajcie także o latarce, na wypadek gdyby zaskoczyła was noc. no i o zdrowym rozsądku, bez niego nikt sobie nie poradzi, hehehe

tu jest parę dobrych porad Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-26-2011, 05:51 PM
Post: #8
RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż
(09-13-2011 08:28 AM)podrozniczka666 napisał(a):  Witam! Według mnie bardzo ważne jest, aby zabrać ze sobą przede wszystkim WODĘ. bez wszystkiego można wytrzymać dłużej lub krócej, ale nie bez wody. pamiętajcie także o latarce, na wypadek gdyby zaskoczyła was noc. no i o zdrowym rozsądku, bez niego nikt sobie nie poradzi, hehehe

tu jest parę dobrych porad Uśmiech

Ile można wodę trzymać w butelce. Niestety zauważyłem, że otwarta woda butelkowana szybko się psuje. Następnego dnia już nie jest taka świeża. Macie na to jakiś patent?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-14-2012, 07:14 PM
Post: #9
RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż
Paszport, voucher , ubezpieczenia, długopis, telefon komórkowy, wygodne buty i odzież, okulary przeciwsłoneczne, stroje kąpielowe, mydło lub żel pod prysznic, ręcznik, krem do opalania, śniadanie, woda lub sok, aparat, kamera Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2012, 11:40 PM
Post: #10
RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż
Witam

ja do potrzebnych rzeczy dorzucam jeszcze scyzoryk Duży uśmiech bardzo przydatny chociażby do otwierania wina Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam