Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ukraina
04-21-2017, 08:57 PM
Post: #1
Ukraina
Witam. Wybieram się na Ukrainę i myślę nad jakąś ciekawa wycieczką. Macie jakieś sprawdzone biura czy agencję ? Jestem laikiem w temacie Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-22-2017, 07:21 AM
Post: #2
RE: Ukraina
Ja ze swojej strony mogę polecić stronę Tour to Ukraine, można poprzeglądać kilka dostępnych ofert. Z tego co pamiętam jest tam między innymi spływ Dniestrem, czy maszerowanie przez Karpaty z przewodnikiem i spanie pod namiotami Uśmiech Uprzedzam, że strona jest po angielsku. Ceny są całkiem przyzwoite sam wybieram się z nimi na następna wycieczkę i mam nadzieję, że będzie super! Duży uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-29-2017, 12:24 PM
Post: #3
RE: Ukraina
Ja bym się bał, zbyt mały poziom bezpieczeństwa, walki z Rosją, itp.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2017, 09:32 PM
Post: #4
RE: Ukraina
Mogę polecić wycieczki z wytworniawypraw.pl jeździmy z nimi od dwóch lat w różne miejsca i zawsze jest dobrze. Generalnie organizują wycieczki objazdowe po Ukrainie i co najbardziej mnie zdziwiło są zupełnie bezpieczne i stosunkowo popularne.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-23-2017, 04:53 PM
Post: #5
RE: Ukraina
Jest na tyle bezpiecznie, że można samemu coś zorganizować. Jestem po Lwowie, Kijowie i Odessie i bardzo je sobie chwalę.

Laurico - wynajem busa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2017, 08:22 AM
Post: #6
RE: Ukraina
Jeżeli koniecznie chcesz wybrać się na Ukrainę aby zwiedzić kilka zabytków, Kijów lub lwów- to polecam aby była to zorganizowana wycieczka z biurem podróży oraz przewodnikiem, który oprowadzi Was po mieście, na plus także to iż opcja wykupienia wycieczki bezie bezpieczniejsza niż samodzielna podróż.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2017, 07:55 PM
Post: #7
RE: Ukraina
w tej chcwili jest pociąg np Kraków-Przemyśl mega komfortowy, potem busem z dworca do medyki, bezproblemowe przejście na drugą stronę i niestety potem ukraińska marszrutka ale tanio i z przygodamiOczko

Zwiedzanie Krakowa - krakow-zwiedzanie.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-30-2017, 11:56 AM
Post: #8
RE: Ukraina
Tam naprawdę jest bezpiecznie wbrew temu co się mówi. Myślę, że te stereotypy na temat Ukrainy są bardzo szkodliwe do obu naszych Państw.

centrumfotelikow.pl - foteliki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2017, 09:50 AM
Post: #9
RE: Ukraina
(06-01-2017 08:22 AM)ApratamentywKarpaczu_eu napisał(a):  Jeżeli koniecznie chcesz wybrać się na Ukrainę aby zwiedzić kilka zabytków, Kijów lub lwów- to polecam aby była to zorganizowana wycieczka z biurem podróży oraz przewodnikiem, który oprowadzi Was po mieście, na plus także to iż opcja wykupienia wycieczki bezie bezpieczniejsza niż samodzielna podróż.

Możesz jeszcze dodać Odessę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam