Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podróż z pieskiem
01-19-2015, 11:04 AM
Post: #1
Podróż z pieskiem
Witajcie, nie znalazłam takiego tematu więc może ktoś mógłby mi poradzić gdzie warto zatrzymać się podczas wakacji z psiakiem? Interesuje mnie morzem, Bieszczady oraz Tatry

Strony www BNS to dzisiaj źródło, dzięki któremu zdobywamy potencjalnych klientów. Dlatego warto, by odpowiednio one wyglądały i zawierały niezbędne informacje. Nie bez znaczenia jest również przejrzystość i czytelność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 01:25 PM
Post: #2
RE: Podróż z pieskiem
Jeżeli szukasz atrakcyjnego miejsca do wypoczynku nad morzem,to polecam Kołobrzeg oraz nasze Spa PrimaNatura,położone w bardzo bliskiej odległości od plaży,atrakcji nie brakuje,a pokoje przestronne i komfortowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-16-2015, 02:19 PM
Post: #3
RE: Podróż z pieskiem
W większości dobrych hoteli nie ma żadnego problemu jeśli chodzi o przyjazd z pieskiem. W razie czego wystarczy dopytać Uśmiech

http://www.krakow-zwiedzanie.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-22-2015, 08:50 AM
Post: #4
RE: Podróż z pieskiem
Jeśli chodzi o polskę to nie ma raczej z tym problemu Uśmiech

Wyjedź na urlop, noclegi w pieninach
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-29-2015, 10:18 AM
Post: #5
RE: Podróż z pieskiem
I jak wakacje z pieskiem,zdecydowałaś się już na coś czy też w dalszym ciągu szukasz? Nasza oferta jest aktualna,raz jeszcze zapraszam do spokojnego i pięknego Kołobrzegu,gdzie atrakcji nie zabraknie,zarówno dla Ciebie jak i twojego pupilaUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-04-2015, 10:28 AM
Post: #6
RE: Podróż z pieskiem
Wakacje z pieskiem to w tym momencie żaden problem. Niektóre hotele wręcz mają specjalne udogodnienia dla gości ze zwierzętami.

http://www.laurico.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2015, 02:16 PM
Post: #7
RE: Podróż z pieskiem
Co powiesz na Kaszuby oraz domek nad samym jeziorem Przywidzkim? Moim zdaniem właśnie tam warto się zatrzymać aby solidnie wypocząć w bliskości natury i wody,nasz ośrodek Omega służy komfortowym noclegiemUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-25-2015, 11:19 PM
Post: #8
RE: Podróż z pieskiem
Już w wielu miejscach można trzymać psiaki :-) Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej wynajmować małe domki. Są najczęściej ogrodzone a czasem mają nawet w ogródku budę (choć bałabym się zostawiać go na noc na dworze samego bez opieki).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-27-2015, 08:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-27-2015 08:07 PM przez justysia.)
Post: #9
RE: Podróż z pieskiem
Ja polecam zdecydowanie miejsca, gdzie piesek ma dużo przestrzeni do "wybiegania" się. Dlatego ze swoim Snoopim jadę tam, gdzie lasy i jeziora. Znajomi polecali mi domki na Kaszubach i rzeczywiście jestem zadowolona z pobytu w tym miejscu. Nikomu nie przeszkadzał mój piesek, ja mogłam z nim chodzić na długie spacery. Aż miło było patrzeć na merdający ogonek Snoopiego:-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2016, 12:34 PM
Post: #10
RE: Podróż z pieskiem
Ja byłam w Ostrowie i w Pucku z moją sunią. Jest dosyć duża ale nie było problemu z jej zakwaterowaniem. Trzeba po prostu podzwonić w kilka miejsc i się upewnić gdzie przyjmują z psiakiem. W tym jedziemy tez do Ostrowa i pozwolili nam wziąć psa. Będziemy przebywać tylko na niestrzeżonych plażach i robić długie wieczorne spacery Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam