Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pożyczka na wakacje
07-15-2014, 01:00 PM
Post: #1
pożyczka na wakacje
Ja zawsze tylko oszczędzam, a jak już gdzieś jadę to na kilka dni nad polskie morze. Teraz postanowiłam wziąć wreszcie pożyczkę i jechać do miejsca, które mi się marzy od dłuższego czasu- Dubaj. Na tym forum pożyczkowe darmowo doradzają w wyborze korzystnej dla Nas pożyczki. Już wcześniej korzystałam z ich opinii na temat banków jak brałam kredyt na sprzęty do kuchni. Teraz koniec z wiecznymi remontami- czas na przyjemności.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-22-2015, 03:17 PM
Post: #2
RE: pożyczka na wakacje
dla mnie bez sensu brać pożyczkę na wakacje... lepiej odkładac przez rok po trochę
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-11-2015, 01:22 PM
Post: #3
RE: pożyczka na wakacje
Zgadza się,oszczędzając przez cały rok,na pewno będzie nas stać na fajne,udane wakacje w atrakcyjnym miejscu. Może w tym roku Bałtyk i Kołobrzeg,co o tym sadzicie? Przygotowaliśmy bardzo ciekawe pakiety pobytowe,sprawdźcie samiUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2016, 01:06 PM
Post: #4
RE: pożyczka na wakacje
Daj spokój nie pożyczaj Uśmiech

wynajem samochodów ciężarowych śląsk
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-18-2017, 11:51 AM
Post: #5
RE: pożyczka na wakacje
Chyba gorszego celu pożyczki jeszcze nie wymyślono. Pożyczki można brać pod jakieś inwestycje i w ogóle, ale nie na wakacje..

Rehabilitacja kręgosłupa - Fedmed.com.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-11-2017, 05:43 PM
Post: #6
RE: pożyczka na wakacje
niech pożyczka będzie ostatecznością Oczko

Witam, polecam Witamina C
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-13-2017, 08:44 PM
Post: #7
RE: pożyczka na wakacje
Pożyczka i to na wakacje to fatalny pomysł. Po co zadłużać się z takiego powodu. Lepiej odłożyć i na wakacjach nie myśleć o tym, że trzeba potem coś oddać Uśmiech

Witam, polecam magnez b6
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-20-2018, 08:57 PM
Post: #8
RE: pożyczka na wakacje
Najważniejsze żeby to nie była pożyczka na lichwiarskich warunkach. W banku Raiffeisen można dostać pozyczkę nieoprocentowaną i można ją spłacać nawet przez 2 lata. biorąc przykładowo 4tys trzeba oddać 4120
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam