Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cudowny Beskid Sądecki
09-26-2012, 11:06 AM
Post: #1
Cudowny Beskid Sądecki
Beskid Sądecki jest jednym z najpiękniejszych i najciekawszych regionów Polski. Znajduje się pomiędzy Gorcami a Beskidem Niskim. Na południowym zachodzie graniczy z Pieninami. Doliną Popradu wiedzie przez Rytro i Piwniczną - Zdrój ku Muszynie i Krynicy - Zdrój, znanym polskim uzdrowiskom. Na południe od Starego Sącza, rozciągają się masywy pasm Radziejowej i Jaworzyny Krynickiej, przez które wiedzie główny, grzbietowy szlak beskidzkich wędrówek górskich. Znaczna część doliny Popradu jest objęta ochroną prawną przez Popradzki Park Krajobrazowy (ok. 54 tys. ha, z otuliną 76 tys. ha)- jest to jeden z największych parków krajobrazowych w Polsce.

Beskid Sądecki to także prężny ośrodek turystyczny, w miejscowościach Krynica Zdrój, Muszyna, Piwniczna Zdrój, Rytro, Żegiestów Zdrój swoje noclegi oferują kwatery prywatne, domy wczasowe, pensjonaty, hotele, sanatoria.

Byliście, zwiedziliście już te rejony? Co sądzicie o Beskidzie Sądeckim?
Nie będę ukrywała, że to jedno z moich najukochańszych miejsc w Polsce, po prostu uwielbiam Szczęśliwy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2014, 11:32 AM
Post: #2
RE: Cudowny Beskid Sądecki
Wygląda to całkiem ciekawie- choć jeszcze tam nie bylem to nie wykluczam wizyty Duży uśmiech

Sopot to moje miasto, a w nim polecam Apartamenty Sopot
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-13-2015, 03:08 PM
Post: #3
RE: Cudowny Beskid Sądecki
Byłam tam wielokrotnie i uważam, ze to wspaniałe miejsce na wypoczynek. Mogę polecić każdemu. Chociaż osobiście wolę Szczawnicę ;]

Polecam noclegi w Gdańsku:
http://www.folksvillage.pl/
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-28-2015, 11:08 AM
Post: #4
RE: Cudowny Beskid Sądecki
Ja także uwielbiam Beskid Sądecki. Szczególnie upodobałem sobie Krynice Zdrój. Nocowałem w Pensjonacie Gaborek. Świetne, dobrze wyposażone miejsce. Polecam Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-28-2015, 02:46 PM
Post: #5
RE: Cudowny Beskid Sądecki
A polecacie jakieś konkretne noclegi w Krynicy? Bo wiem,że okolica jest piękna,górzysta i na pewno można znaleźć tutaj sporo atrakcji,ale jak ma się kwestia noclegu?

http://www.Imbachhorn.eu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2016, 12:52 PM
Post: #6
RE: Cudowny Beskid Sądecki
Może w google lepiej poszukać wiele jest stron z opiniami Uśmiech
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-10-2016, 11:51 PM
Post: #7
RE: Cudowny Beskid Sądecki
To prawda, jest ciekawy, ale niedoceniany, co często idzie w parze ze sobą Oczko

Laurico
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-05-2017, 11:54 AM
Post: #8
RE: Cudowny Beskid Sądecki
Muszę przyznać że Beskidy są prywatnie moim ulubionym regionem... szczególnie okolice Suchej i Żywca. Wracam tam kilka razy w roku

Rzeszów apartamenty wynajem Apartamenty Rzeszów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2017, 03:37 PM
Post: #9
RE: Cudowny Beskid Sądecki
Jeżeli góry to tylko i wyłącznie Szklarska Poręba. Miasteczko to ma w sobie naprawdę sporo uroku. Niemal co roku wybieram się tam ze swoją rodziną i muszę przyznać, że za każdym razem bawimy się świetnie. Można tam wypocząć zarówno jeśli lubi ktoś spokojny wypoczynek i nawet jeśli wolimy wypoczywać aktywnie. Jeśli szukacie miejsca, w którym w Szklarskiej Porębie można się zatrzymać, to być może pomoże Wam: http://sunseasons24.pl/szklarska-poreba/
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-23-2017, 10:29 AM
Post: #10
RE: Cudowny Beskid Sądecki
Cudowny, ale niedoceniany niestety. No tak to już jest na świecie Oczko

Laurico - Wynajem busa Kraków
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam