Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studencka majówka w Pradze
04-02-2012, 12:12 PM
Post: #1
Studencka majówka w Pradze
PRAGA miasto, które w czasie swojego istnienia dosłużyło się wielu określeń pełnych zachwytu - Praga magiczna, Złota Praga, Miasto o stu wieżach, Praga - matka miast ... To europejska stolica tętniąca niesłabnącym rytmem! Stolica Republiki Czeskiej to nie tylko nowoczesna
metropolia, ale również klejnot architektury - jej historyczne centrum od 1992 roku należy do grona zabytków światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

TERMINY
28.04-02.05.2012
02-06.05.2012

CENA WYJAZDU DLA 1os. to:
377 zł

W CENIE
- zakwaterowanie (2 noclegów)
- wyżywienie (2 śniadania)
- ubezpieczenie (NNW i KL)
- przejazd tam i z powrotem komfortowym autokarem (wc, dvd, barek, klimatyzacja)
- wyjazdowy gadżet-niespodzianka
- opieka rezydenta i organizatorów

DODATKOWO PŁATNE
- opłata klimatyczna w wysokości 50 zł
- możliwa opłata kursowa związana z silnymi wahaniami kursów walut (płatne wraz z wpłatą końcową)
- możliwa opłata paliwowa, związana z silnymi wahaniami cen paliw - płatne wraz z wpłatą końcową


WIĘCEJ INFO
www.latostudenta.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 11:27 AM
Post: #2
RE: Studencka majówka w Pradze
Byłam w zeszłym roku ze znajomymi tydzień w Pradze, było super, jest co zwiedzać, dojechaliśmy tanio busem - https://busfor.pl/autobusy/Katowice/Praga . Warto się wybrać, polecam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-16-2017, 12:26 PM
Post: #3
RE: Studencka majówka w Pradze
No Praga to piękne miejsce.

Get more info
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-20-2017, 04:57 PM
Post: #4
RE: Studencka majówka w Pradze
na walentynki jedziemy do Pragi z naszą szkołą tańca Salsa Passion, nie mogę się już doczekać Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2017, 11:58 AM
Post: #5
RE: Studencka majówka w Pradze
Ja w Pradze byłem raz w życiu. Niezbyt mi się podobało Smutny Wolałbym ciepłe kraje, wakacje pod palmami Duży uśmiech

Moja żona zaczęła korzystać z rad na tym blogu - zwyciezyc-cellulit.pl. Wygrała walkę z cellulitem!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam