Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie morze - tylko Sopot
03-13-2012, 02:37 PM
Post: #1
Polskie morze - tylko Sopot
Jeśli ktoś planuje wypoczynek nad polskim morzem to z czystym sumieniem mogę polecić właśnie Sopot. Ciągły rozwój kurortu realizowany z wielkim rozmachem zachwyci swymi efektami wszystkich tych, którzy mięli przestój w odwiedzaniu tej letniej stolicy Polski. Link jest dobrym początkiem do realizacji zamierzonego wypoczynku w Sopocie. http://www.victus-sopot.pl

Sopot to moje miasto, a w nim polecam Apartamenty Sopot
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-16-2012, 11:16 AM
Post: #2
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Nie tylko Sopot jest atrakcyjny. Rowniez m.in. Władysławowo lub Chłapowo. Mnie najbardziej podobaly się wczasy na kempingu Lazurowe w Chłapowie. (wysoki standard, zadbany teren).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-14-2012, 10:36 AM
Post: #3
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Ja zawsze nad morze jeździłam do Władysławowa, ale na kwatery prywatne.
Może będzie i czas, aby rozpocząć wczasy w hotelu? Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-22-2012, 01:19 PM
Post: #4
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Nie tylko Sopot jest godny polecenia. Gdańsk czy Gdynia również jest świetnym miejscem na odpoczynek.

hotel w Gdańsku
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-18-2012, 12:40 PM
Post: #5
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Sopot to centrum trójmiasta, stąd wszędzie będzie blisko Duży uśmiech Wycieczka na hel - "tramwaj wodny" z molo, 2 godziny i jesteśmy na miejscu. Zwiedzanie Gdańska, czy Gdyni - skm (szybka kolej miejska) co 7 min ? w sezonie lepszy środek lokomocji niż auto! Uśmiech Sopot tętni życiem, klubów, pubów zatrzęsienie Uśmiech do wyboru do koloru i każdy bliskoJęzyk

Sopot to moje miasto, a w nim polecam Apartamenty Sopot
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-24-2014, 03:51 PM
Post: #6
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Ja uważam, że bardzo fajnie jest w Jastarni. Byłam tam kilka lat temu i dobrze wspominam tam wczasy. W tym roku wybudowali tam apartamenty o wysokim standardzie z dostępem do basenu i myślę, że na długi łikend sierpniowy to tam się wybierzemy.
polecam sprawdzić sobie ich ofertę na http://www.marinajastarnia.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-11-2014, 02:31 PM
Post: #7
RE: Polskie morze - tylko Sopot
W celu znalezienia noclegu blisko morza polecam stronę
http://www.blizejmorza.pl która automatycznie przelicza odległość do plaży
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-19-2015, 09:49 AM
Post: #8
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Sopot to przede wszystkim tłok i brudna plaża,czego nie można powiedzieć o pięknym i spokojnym Rewalu do którego serdecznie zapraszam,w razie problemów z noclegiem służymy swoją pomocąOczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-04-2015, 02:04 PM
Post: #9
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Wolę Kołobrzeg. Spokój, duzo historii i szerokie plaże
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-21-2015, 02:30 PM
Post: #10
RE: Polskie morze - tylko Sopot
byłam w Gdańsku, Kołobrzegu, Dziwnowie i Ustce i właśnie w Ustce podobało mi się najbardziej. sama nie wiem czemu, po prostu miasto z klimatem, nie aż tak tłoczne jak Gdańsk, ale nie można narzekać na nudę, bo jest kilka fajnych miejsc, ktyóe można odwiedzać. Czyste plaże i spora oferta noclegowa, zgodnie z myślą "dla każdego coś dobrego" - każdy znajdzie coś dla siebie. Ja nocowałam akurat w hotelu Lubicz, mąż zabrał mnie na cudowny weekend na naszą 3 rocznicę ślubu Uśmiech Postarał się Uśmiech była romantyczna kolacja przy świecach, spacer brzegiem morza o zachodzie słońca i cudowny relaks w spa Uśmiech Każdej kobiecie życzę podobnego świętowania ! Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam