Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie morze - tylko Sopot
03-13-2012, 02:36 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2013 03:36 PM przez victussopot.)
Post: #1
Polskie morze - tylko Sopot
Jeśli ktoś planuje wypoczynek nad polskim morzem to z czystym sumieniem mogę polecić właśnie Sopot. Ciągły rozwój kurortu realizowany z wielkim rozmachem zachwyci swymi efektami wszystkich tych, którzy mięli przestój w odwiedzaniu tej letniej stolicy Polski.

Victus apartamenty - twoje Noclegi w Sopocie

Sopot to moje miasto, a w nim polecam Apartamenty Sopot
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-19-2015, 11:10 AM
Post: #2
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Ee tam tylko Sopot. Byłam jakiś czas temu w Międzyzdrojach i na Helu i też było pięknie! W ogóle kocham nasze morze..

Strony www BNS to dzisiaj źródło, dzięki któremu zdobywamy potencjalnych klientów. Dlatego warto, by odpowiednio one wyglądały i zawierały niezbędne informacje. Nie bez znaczenia jest również przejrzystość i czytelność.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2015, 02:06 PM
Post: #3
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Sopot jest ostatni na mojej liście,z racji panującego tam tłoku oraz brudnej plaży. Szczerze mówiąc to można wybrać inne,zdecydowanie lepsze miejsce na wypoczynek,albo generalnie region,np: KaszubyUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-08-2016, 12:43 PM
Post: #4
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Ja od małego wyjeżdżałam pod namiot więc najlepiej mi się wypoczywa na łonie natury Uśmiech Trochę szkoda mi kasy na hotele gdy wokoło można tak fajnie spędzić czas Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-19-2016, 07:39 AM
Post: #5
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Może w takim razie warto udać się na Kaszuby do miejscowości Przywidz położonej tuż obok jeziora,gdzie każdy znajdzie coś dla siebie oraz wypocznie w ciszy i spokoju. O nocleg również nie trzeba się martwić,posiadamy komfortowo i kompletnie wyposażone domki Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-23-2016, 02:29 PM
Post: #6
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Sopot to jest to Uśmiech
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-25-2016, 06:43 PM
Post: #7
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Ee tam tylko Sopot. Byłam jakiś czas temu w Międzyzdrojach i na Helu i też było pięknie! W ogóle kocham nasze morze..
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2016, 11:35 AM
Post: #8
RE: Polskie morze - tylko Sopot
A gdybyś miała określić który z tych nadmorskich kurortów jest najbardziej zatłoczony to na jaki padłaby odpowiedź? Pytam bo akurat te które wymieniasz należą do najbardziej tłocznych, łącznie z Helem i trudno mówić tam o spokojnym wypoczynku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-28-2016, 09:15 PM
Post: #9
RE: Polskie morze - tylko Sopot
a ja lubię miasta, w małych miejscowościach idzie się zanudzić a w takim Sopocie to i muzea i teatry i reastauracje więc jak pogody nie ma to jest co robić

Wynajem busów - Laurico Kraków
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-13-2017, 09:56 AM
Post: #10
RE: Polskie morze - tylko Sopot
Moim zdaniem niemal wszędzie jest co robić i nie można narzekać na nudę, pod warunkiem że ktoś umie sobie dobrze zorganizować czas, to podstawowa sprawa. Sopot czy Mielno to faktycznie jedne z najgłośniejszych miejscowości, które słyną z nocnego trybu życia.

http://www.ImbirHostel.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam