Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wakacje singla
02-05-2017, 10:58 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-05-2017 09:41 PM przez Btos761.)
Post: #11
RE: wakacje singla
jak sam to można niezle bawic
__
I invite you to read
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-23-2017, 10:21 AM
Post: #12
RE: wakacje singla
Nudno? To oznacza w takim razie brak życia wewnętrznego, hehe

Laurico - Wynajem busa Kraków
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-29-2017, 12:25 PM
Post: #13
RE: wakacje singla
Singiel nie ma ograniczeń w postaci partnerki i jeszcze dzieci na głowie. Żyć nie umierać :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-21-2017, 06:12 PM
Post: #14
RE: wakacje singla
Dokładnie. Mnie marzą się już od dawna takie powiedzmy samotne wakacje w Czarnogórze. Nawet już szukałam nieco informacji na temat tego państwa na http://www.travelin.pl/panstwo/czarnogora , ale chciałabym podpytać, czy może ktoś z Was miał się tam okazję już wybrać. Jeżeli tak, proszę o podzielenia się ze mną swoimi obserwacjamiUśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-06-2017, 10:08 PM
Post: #15
RE: wakacje singla
samotne podróże są najbardziej rozwijające , robisz co chcesz, poznajesz najwięcej ciekawych ludzi i co najważniejsze jesteś zupełnie niezaleznyOczko

Zwiedzanie Krakowa - krakow-zwiedzanie.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2017, 07:44 AM
Post: #16
RE: wakacje singla
Dokładnie jak wyżej. Nikt nie narzuca, gdzie iść, kiedy jeść, gdzie spać, co zwiedzać, itp. Samemu się o wszystkim decyduje. Można się poczuć naprawdę wolnym, a i przy okazji poznać nowych ludzi, bez obaw że partner/ka będzie zazdrosna/y. Oczko Ja tak podróżuję i nie narzekam.

Grzybowo pokoje
Apartament Międzywodzie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-15-2017, 07:37 AM
Post: #17
RE: wakacje singla
Ja jakoś nie lubię sama podróżować. Zawszę wtedy biorę jakiś znajomych ze sobą, czasem siostrę. Nie wiem co w samotnych wakacjach jest takie fajne. Jak się jedzie z jakimś znajomym też się nie jest od niego zależnym, a mimo wszystko jest bezpieczniej. No i w czasie gdy faktycznie nie ma co robić to jest o wiele ciekawiej. Mnie jakoś samotne podróże nie ciągną, dla mnie nie mają nic atrakcyjnego w sobie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2017, 08:19 AM
Post: #18
RE: wakacje singla
a takie wakacje to są normalne

___________________
pierścionki zaręczynowe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-15-2019, 11:34 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-26-2019 07:48 AM przez ikr.)
Post: #19
RE: wakacje singla
Wczoraj wrocilam z Meksyku.Bylam w Los Cabos.(cypel polwyspu Californijskiego)Przepiekne widoki,swietny hotel wraz z obsluga gotowa spelnic kazda zachcianke,bezpiecznie-mozna sie bez obaw poruszac wszedzie.Niewielu turystow (jak na spring break kiedy wszedzie roi sie od rozwrzeszczanej mlodziezy)Polecam.
Rodos w Grecji-tak sobie.Ladne miasta-Lindos i Rodos,poza tym nie bylam zachwycona.
Bardzo lubie Californie.Przepiekne wybrzeze od L.A w kierunku San Francisco.No i ten klimacik.
Floryda jest przereklamowana,sa duzo ciekawsze miejsca.
Nic jednak nie pobije Hawaji.Zwiedzilam 3 wyspy i jestem pod wrazeniem choc minely juz 3 lata.Tam jest po prostu wszystko.Rain forest ,wodospady,czynny wulkan nad ktorym mozna sie przeleciec helikopterem i poogladac lawe wplywajaca do oceanu,nurkowanie w zatoce Hanauma Bay-tak piekne ryby to tylko w atlasie ogladalam.Jak poszalec to na Oahu,jak odpoczac-Maui ,Hawaii jest wyspa wulkaniczna i nie ma na niej plaz wiec tylko zwiedzic.
Teraz marza mi sie brytyjskie Virgin Islands ale trzeba troche odpuscic na jakis czas.

W Polsce na kilka dni polecam natomiast Dwór Kolesin, świetny obiekt w ładnym otoczeniu z dobrym dojazdem z Warszawy, świetnie sę tam bawiłam; http://dworkolesin.pl/hotel/
[Obrazek: IMG_1192_3430.jpeg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam