Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie WartoByć ?
09-14-2011, 06:54 PM
Post: #1
Gdzie WartoByć ?
Często dysponując chwilą wolnego czasu zastanawiamy się jak miło i efektywnie go wykorzystać. Gdzie wybrać się ze znajomymi?,
dokąd zaprosić dziewczynę?, w jakim miejscu obejrzeć mecz ? W odpowiedzi na te pytania powstał właśnie portal wartobyć.pl,
na którym to znajdziemy opis danego lokum, wskazówki jak do niego trafić, oraz opinie innych użytkowników o jego wartości.
Co myślicie o tym portalu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-09-2011, 08:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-13-2011 05:29 PM przez Arektoski.)
Post: #2
RE: Gdzie WartoByć ?
Pomysł bardzo fajny ale samo grafika jakoś tak nie zachęca do dłuższego przesiadywania w serwisie.

biuro podróży - najlepsze oferty turystyczne
atrakcyjne oferty sylwestrowe czekają na ciebie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-27-2012, 11:52 AM
Post: #3
RE: Gdzie WartoByć ?
Ciekawa strona Uśmiech wraz z jej rozwojem może być całkiem przydatnym przewodnikiem, sam osobiście uczęszczam do miejsc wcześniej sprawdzonych Uśmiech

Sopot to moje miasto, a w nim polecam Apartamenty Sopot
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-18-2014, 08:44 AM
Post: #4
RE: Gdzie WartoByć ?
Mi się od lat marzy wyjazd do Tajlandii, ale na taką wyprawę będę musiała chyba zaciągnąć jakąś pożyczkę. Już nawet się orientowałam na tym forum pożyczkowe w jakim banku najlepiej taki kredyt zaciągnąć. Jeśli teraz się nie zdecyduję, to chyba już nigdy tam nie pojadę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam