Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
góry :)
07-03-2016, 12:50 PM
Post: #21
RE: góry :)
Jeżeli chodzi o weekendowy wyjazd w góry,to oczywiście warto.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-23-2017, 05:19 PM
Post: #22
RE: góry :)
Last minute to tylko do Ciepłych miejsc, chyba że lubisz zimno..

Laurico - Wynajem busa Kraków
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2017, 08:12 AM
Post: #23
RE: góry :)
A może warto zastanowić się nad tym aby wybrać się na spędzenie wakacji czy generalnie wolnego weekendu w Sudetach, co o tym sądzicie? Moim zdaniem to równie piękne i ciekawe miejsce gdzie też każdy będzie się znakomicie bawił, zarówno ci którzy chcą spędzić czas aktywnie jak i leniwie Uśmiech

http://www.ApartamentywKarpaczu.eu - Witaj w Karpaczu. Wynajmij odpowiedni dla siebie apartament.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-18-2017, 11:30 AM
Post: #24
RE: góry :)
Już myślałem, że chodzi o Last Minute w Polskich górach, bo na taki to bym się nigdy, ale to nigdy nie zdecydował raczej

Rehabilitacja kręgosłupa - Fedmed.com.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-21-2017, 11:26 AM
Post: #25
RE: góry :)
A dlaczego nie? Wszystko zależy od tego czy lubisz góry, ja z doświadczenia mogę polecić nie tyle Tatry ile Beskidy lub Karkonosze gdzie nie ma aż tak ogromnych tłumów turystów i możemy wypocząć.

http://www.ImbirHostel.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2017, 10:51 AM
Post: #26
RE: góry :)
No pewnie, czemu by nie? Tylko wiadomo, że lepiej unikać typowo turystycznych miejscowości w rodzaju Zakopanego, bo w nich jest prawie zawsze to samo - czy jesteś w górach czy nad morzem..

Przeglądy rejestracyjne - Witkowicka 54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-16-2018, 09:52 AM
Post: #27
RE: góry :)
Ja wybieram góry ze względu na moją pasję, jaką jest chodzenie po górach. Zaczęłam również inetersować się biografią najważniejszych w polskiej historii postaci, takich jak Jerzy Kukuczka czy moja ulubiona Wanda Rutkiewicz. Cenię ich przede wszystkim za determinację w dążeniu do wyznaczonych sobie celów. Na temat Wandy Rutkiewicz ciekawy artykuł przeczytacie na https://www.granice.pl/publicystyka/wand...fia/1110/1
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-30-2019, 10:49 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-03-2019 12:43 PM przez ikr.)
Post: #28
RE: góry :)
Polecam kajaki w górach.
Adrenalina oraz wspaniałe widoki.
Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego jeśli nie mamy zbyt dużego doświadczenia, lepiej wybrać się z przewodnikiem, albo przynajmniej w większej grupie. Warto też popytać w punktach informacji turystycznej o najciekawsze trasy w okolicy i dopasować ich poziom trudności do naszych rzeczywistych umiejętności.

Obecnie takie spływy organizuje ta firma. ttps://www.m-canoe.pl/rafting
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam