Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe miejsca w Warszawie
05-16-2016, 09:27 AM
Post: #21
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
Obowiązkowo należy iść do palacu kultury bedac w warszawie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-18-2016, 12:04 PM
Post: #22
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
Niema jakiegoś serwisu w którym jest rpzewoidnik po warszawie? wydaje mi sie że jest
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-19-2016, 07:12 AM
Post: #23
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
Są tzw: "przewodniki mobilne" w postaci aplikacji na telefony,które bardzo dobrze się sprawdzają i dzięki nim spokojnie zwiedzisz całe miasto,a akurat co do atrakcji turystycznych w stolicy- tych naprawdę nie brakuje,polecam Stare Miasto i Pałac na wodzie Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-24-2017, 12:56 PM
Post: #24
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
Tak, w Centrum Nauki Kopernik jest bardzo interesująco. Uważam, że warto tam pójść
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2017, 07:44 PM
Post: #25
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
zdecydowanie Muzeum Powstania Warszawskiego!, warto też pochodzić po Łazienkach i iść do Zachety

Blog o transporcie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-26-2017, 07:42 PM
Post: #26
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
Warszawa? Dużo jest miejsc do zobaczenia, np Łazienki , Pałac Kultury polecam wjechać na taras widokowy ale ubierzcie się ciepło bo tam wieje Uśmiech

Władysławowo kwatery
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-04-2017, 08:34 PM
Post: #27
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
Zdecydowanie Łazienki czy Pałac kultury. Zoo Warszawskie chociażby Uśmiech A także Stadion Narodowy na którym nasi piłkarze dawno nie przegrali. Pozdrawiam

https://novimo.pl/szybka-moneta-pozyczka-opinie.php szybkie pożyczki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-21-2017, 11:38 AM
Post: #28
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
Pałac na Wodzie chyba na każdym zrobi wrażenie i jest to obowiązkowy punkt zwiedzania Warszawy. Poza tym tak jak piszecie; Pałac Nauki i Kultury plus Wilanów i Stare miasto z zamkiem Królewskim na czele Uśmiech

http://www.ImbirHostel.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-27-2017, 03:56 PM
Post: #29
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
Warszawa to nie jedno miasto, ale kilka miast w jednym i to jest jej olbrzymia przewaga nad innymi. Tam praktycznie każda dzielnica jest osobna, oryginalna.

Biuromax.pl - krzesła gabinetowe
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-10-2017, 09:19 AM
Post: #30
RE: Ciekawe miejsca w Warszawie
Cóż, żeby dogłębnie zwiedzić Warszawę, to trzeba by przeznaczyć na zwiedzanie minimum tydzień, a i tak pewnie najważniejsze miejsca ledwie byśmy "liznęli". ja do tej pory byłem w naszej stolicy dwukrotnie i największe wrażenie zrobiło na mnie Muzeum Powstania Warszawskiego. Jestem krytyczny wobec jego dowódców, ale sama ekspozycja zrobiła na mnie ogromne wrażenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam