Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista rzeczy niezbędnych na podróż
09-26-2017, 11:09 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-26-2017 11:09 AM przez Sonia03.)
Post: #51
RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż
Po pierwsze zawszę wykupuję ubezpieczenie. Ostatnio wykupiłam na https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-pro...-w-podrozy ale u mnie to różnie jeśli chodzi o ubezpieczalnie. Zawsze mam przy sobie telefon ze słownikiem. A jak telefon to wiadomo, że ładowarka. Jak jadę pod namioty czy w góry to biorę małą apteczkę. Ale jest tam wszystko łącznie z odrobiną talku na pęcherze. Do tego pod namiotami zawsze mam dwie latarki. Jedna jest do namiotu a druga służy mi po za namiotem na przykład gdy w nocy muszę iść się załatwić. Z resztą jak jadę pod namioty to zawszę biorę więcej ciepłych rzeczy. Już nie raz się przekonałam, że osobie śpiącej pod namiotem jest chłodniej w dzień. Do tego zawszę jak gdzieś jadę mam książkę i krzyżówki. Czas w samolocie czy w pociągu wtedy szybciej zlatuje. Także jak jadę w góry, albo nad jezioro to nie ruszam się bez termosu gdzie mogę zrobić sobie zawszę herbatę i mieć ją ciepłą ciągle ze sobą. Już nie raz się przekonałam jakie to jest zbawienne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Lista rzeczy niezbędnych na podróż - Sonia03 - 09-26-2017 11:09 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam