Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Agroturystyka Bory Tucholskie
04-23-2018, 12:54 PM
Post: #1
Agroturystyka Bory Tucholskie
Odkryłem to miejsce w Borach Tucholskich całkiem nie dawno i pomyślałem że warto się pochwalić ( http://ranczoostrowite.pl/ LINK DLA ZAINTERESOWANYCH) Jeśli lubicie spędzać czas w ciszy z dala od tłumów i kolejkami za goframi to polecam to miejsce. Ja już planuję tam kolejną wizytę żeby naładować baterie. Agroturystyka na najwyższym poziomie. SerceSerce
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-24-2019, 07:40 AM
Post: #2
RE: Agroturystyka Bory Tucholskie
W Borach Tucholskich wypoczywałem wiele razy, chociaż przyznam, ze jeśli wybieram jakieś miejsce na wypoczynek to patrze się na wyższy standard. Na wakacjach lubię dobrze sobie zjeść, wypocząć w komfortowych pokojach czy skorzystać ze spa.

Polecam to miejsce

Bory Tucholskie wypoczynek

Rewelacyjny hotel spa o bardzo wysokim standardzie, w ktorym spędziłem ostatnio kilka dni na wakacjach. Jesli się uda to wrócimy tam ponownie wiosną. Rzadko kiedy wracamy ponownie do tego samego miejsca, jednak wyjątkowo się tam nam podobało. zarówno jeśli chodzi o kuchnię jak i o standard.
[Obrazek: zdjecie-prezentacji-hanza-palac-wellness...er537.jpeg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam