Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie meble lubicie?
03-31-2017, 03:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-31-2017 03:41 PM przez lampefun.)
Post: #1
Jakie meble lubicie?
Jaki jest wasz ulubiony styl meblowania mieszkania? Ja bardzo lubie meble kolonialne. Uważam, że sa niepowtarzalne i mają świetny styl, najlepszy ze wszystkich jakie widziałem!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2017, 10:36 PM
Post: #2
RE: Jakie meble lubicie?
Ja szczerze powiedziawszy bardziej stawiam na styl nowoczesny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-25-2017, 11:09 AM
Post: #3
RE: Jakie meble lubicie?
Dawniej podobały mi się meble z drzewa sosnowego, ale jednak te z buku są lepsze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-31-2017, 07:07 PM
Post: #4
RE: Jakie meble lubicie?
Ja bardzo lubię meble drewniane Uśmiech A dodatkowo jestem ogromnym zwolennikiem posiadania puf w mieszani. Właśnie dlatego niedawno kupiłem Pufy do salonu, ponieważ po przeprowadzce przez długi czas mi ich brakowało. A wy lubicie pufy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2018, 10:13 PM
Post: #5
RE: Jakie meble lubicie?
Nowoczesne, minimalistyczne coś jak IKEA Uśmiech

Moje projekty: Brytyjka Lookbooki.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2019, 01:11 PM
Post: #6
RE: Jakie meble lubicie?
Mi najbardziej podobają się meble i dekoracje, no i całe aranżacje w takim minimalistycznym loftowym stylu. Wiem, że jest to dość specyficzny klimat, który ładnie wygląda tylko w określonym rodzaju pomieszczeń, ale mimo wszystko ma coś w sobie, co mnie teraz zachwyca
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-28-2019, 04:15 PM
Post: #7
RE: Jakie meble lubicie?
Gdyby ktoś chciał mieć meble wyjątkowe i niepowtarzalne to polecam meble robione na wymiar. Specjalizuje się w tym firma wiór płyt z wyszkowa. Jakby co to wbijajcie na priv to podam link, a z reszta... każdy może sobie wygooglać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam