Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe miejsce.
03-11-2016, 01:30 PM
Post: #1
Nowe miejsce.
Ostatnio przeprowadziłam się do Warszawy, nie miałam w ogóle pojęcia co i gdzie jest. Poszperałam w internecie i znalazłam Arguido, po raz pierwszy w życiu tak bardzo przydała mi się aplikacja. Zdecydowanie polecam osobom które sie właśnie przeprowadziły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2016, 12:17 PM
Post: #2
RE: Nowe miejsce.
Warszawa to przede wszystkim Pałac na Wodzie oraz Stare Miasto czy jeszcze dalej WilanówUśmiech Generalnie jest tam co zwiedzać,ale fkatycznie ktoś nowy kto dopiero co się przeprowadził,może mieć trudności aby się tam odnaleźć,to duże miasto.

http://www.Imbachhorn.eu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2016, 01:40 PM
Post: #3
RE: Nowe miejsce.
dzięki za pomocną rade Oczko

Wyglądaj elegancko w koszule męskie - duże rozmiary - jest w czym wybierać Serce
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-14-2016, 11:38 PM
Post: #4
RE: Nowe miejsce.
dzięki wielkie Oczko
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-16-2016, 08:42 AM
Post: #5
RE: Nowe miejsce.
dzięki Oczko
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-28-2016, 11:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-18-2016 02:26 PM przez cjapas.)
Post: #6
RE: Nowe miejsce.
Całkiem spoko apka, idzie sie połapać w miejscach w ktorych wczesniej sie nie było

https://www.e-bianco.pl
https://www.sklepfarmera.pl/
biura projektowe katowice
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-06-2016, 11:22 AM
Post: #7
RE: Nowe miejsce.
Akurat na temat tej mobilnej aplikacji możemy poczytać wiele pozytywnych opinii na forach i myślę, że warto się nią interesować, korzystać. To o niebo lepsze rozwiązanie niż tradycyjne mapy do których każdy był wcześniej przyzwyczajony. Tego typu aplikacja przynajmniej aktualizuje się na bieżąco.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2016, 11:44 AM
Post: #8
RE: Nowe miejsce.
Ja będąc w Warszawie bardzo chciałabym zobaczyć muzeum powstania warszawskiego. Mam nadzieje , że będąc uda mi się to ogarnąć Uśmiech

Wszystko ma swój czas ...MP TENT
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-27-2016, 02:09 PM
Post: #9
RE: Nowe miejsce.
To napewno uda Ci się zobaczyć muzeum, jest otwarte dość długo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-27-2017, 11:10 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-27-2017 11:11 AM przez HotelDobczyce_pl.)
Post: #10
RE: Nowe miejsce.
Witam na forum. Co prawda nie miałem okazji korzystać z tej aplikacji, ale na forach można spotkać pozytywne opinie, zresztą w kwestii przewodnika to dobrze sprawdzą się także Mapy google, mnie osobiście jeszcze nie zawiodły.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam