Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gniezno miasto Piastów
08-17-2011, 07:19 AM
Post: #1
Gniezno miasto Piastów
Gniezno historyczna stolica Polski, a przy tym główny punkt Szlaku Piastowskiego. Miejsce to na każdym kroku przypomina historię naszego państwa, szczególnie tą najdawniejszą, gdyż to właśnie w tych okolicach bierze ona swoje początki. Zajrzyjcie na mojego bloga [WYCIECZKI] tam znajdziecie pełny opis wraz ze zdjęciami mojej wycieczki do tego miasta i wiele innych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-07-2012, 11:17 AM
Post: #2
RE: Gniezno miasto Piastów
Swego czasu miałem okazję być w Gnieźnie i wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Może jakieś zdjęcia tamtejszych zabytków? Im więcej opinii oraz relacji,tym lepiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-04-2012, 08:52 AM
Post: #3
RE: Gniezno miasto Piastów
Nigdy nie byłam w Gnieźnie, dlatego też byłabym zainteresowana informacjami na temat tego miasta. Wiem, że dużo rzeczy znajduje się w Internecie, ale fajnie jakbym usłyszała opinie od osób, które już tam były Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-17-2012, 04:20 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-17-2012 04:21 AM przez sdfgdst.)
Post: #4
RE: Gniezno miasto Piastów
Swego czasu miałem okazję być w Gnieźnie i wywarło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Może jakieś zdjęcia tamtejszych zabytków? Im więcej opinii oraz relacji,tym lepiej.

__________________
Gafas Cartier
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-16-2013, 11:32 AM
Post: #5
RE: Gniezno miasto Piastów
Wstyd przyznać ja jeszcze nigdy nie byłem - ale mam nadzieję, że uda się nadrobić zaległości Uśmiech [/align]

Sopot to moje miasto, a w nim polecam Apartamenty Sopot
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-11-2016, 12:10 AM
Post: #6
RE: Gniezno miasto Piastów
Ja też jeszcze nie miałem okazji. Myślę, że można wstąpić przejazdem, ale nic więcej Oczko

Laurico
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-18-2017, 11:41 AM
Post: #7
RE: Gniezno miasto Piastów
Miasto wspaniałe, ze swoim szczególnym klimatem, którego jeszcze nie udało się zadeptać hordom turystów. I bardzo, bardzo dobrze.

Rehabilitacja kręgosłupa - Fedmed.com.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-21-2017, 11:22 AM
Post: #8
RE: Gniezno miasto Piastów
Piękne miasto z wieloma ciekawymi zabytkami, polecam koniecznie je odwiedzić. Zresztą będąc już na północy warto wstąpić także do Torunia, gdzie znajdziecie nocleg w samym centrum w niższej cenie, a miasto wg mnie jest niedoceniane, mamy tutaj liczne zabytki i piękną architekturę.

http://www.ImbirHostel.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Polskie Forum Turystyczne | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS| Polecamy sprawdzone buty żeglarskie marki Slam