Polskie Forum Turystyczne
Autostopem: bezpiecznie czy nie? - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Podróże autostopem (/forum-116.html)
+--- Wątek: Autostopem: bezpiecznie czy nie? (/thread-346.html)

Strony: 1 2


RE: Autostopem: bezpiecznie czy nie? - manix - 06-05-2017 07:46 PM

(05-23-2017 04:55 PM)lux napisał(a):  Wszystko zależy od zachowania reguł bezpieczeństwa. Jeśli nie chcemy przygód to trzeba się po prostu od nich trzymać z daleka.

Ok ale nie zawsze te przygody sa fajne...Ja osobiście dużo jeździłem stopem w czasach młodości ale chyba kiedyś było bezpieczniej, swojej dziewczyny w samtną podróż bym nie puścił


RE: Autostopem: bezpiecznie czy nie? - ego - 06-30-2017 12:09 PM

Ja bym się na stopa nie zdecydował. To jest mało komfortowy sposób podróżowania. Ci ludzie z którymi trzeba gadać i w ogóle..


RE: Autostopem: bezpiecznie czy nie? - Poprad - 07-23-2017 05:38 PM

Jeśli trzymamy się zasad bezpieczeństwa i przez cały czas zostajemy przy zdrowym rozsądku, nie widzę problemu w podróżach autostopem. Niektóre odcinki czasami przejechać transportem publicznym, ale przygoda stopem może dostarczyć bardzo wiele wrażeń. Najlepiej zabrać ze sobą towarzysza, zawsze raźniej Uśmiech


RE: Autostopem: bezpiecznie czy nie? - Poruze - 11-09-2017 09:54 AM

(03-09-2016 02:53 PM)julitka28 napisał(a):  Czy uważacie podróżowanie autostopem przez dwójkę młodych ludzi jako bardzo niebezpieczną przygodę czy jednak w dzisiejszych czasach ludzie są na tyle otwarci, że nie ma się czego bać? Myślę o wyjeździe dalej, poza Europę, ale trochę się naczytałam o przygodach mrożących krew w żyłach i nie wiem co robić..

Jak zawsze wszystko zależy od ludzi..na kogo trafisz


RE: Autostopem: bezpiecznie czy nie? - mikede334 - 12-05-2017 08:21 AM

dla mnie to dziwne jest

___________________
pierścionki zaręczynowe


RE: Autostopem: bezpiecznie czy nie? - xsoniax - 03-12-2018 12:23 PM

ja bym się bała


RE: Autostopem: bezpiecznie czy nie? - Blue75 - 03-28-2018 07:03 AM

Do tej pory nie próbowałam, ale na pewno zdecydowałabym się na takie podróżowanie sama, nie wiadomo na kogo się trafi... W 2-3 osoby czemu nie Uśmiech Niezła przygoda na pewno! Znam kilka osób, które tak podróżują i sobie chwalą Uśmiech