Polskie Forum Turystyczne
Tanie pokoje gościnne nad morzem w Ustroniu Morskim - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Polecam/Odradzam (/forum-125.html)
+--- Wątek: Tanie pokoje gościnne nad morzem w Ustroniu Morskim (/thread-310.html)



Tanie pokoje gościnne nad morzem w Ustroniu Morskim - misztal72 - 04-02-2015 07:30 PM

Polecam tanie pokoje w Ustroniu Morskim - zapraszamy na wakacyjne wyjazdy z dziećmi i nie tylko. W pełni wyposażone kwatery z łazienkami. Pas zieleni i tylko 10m do morza - zobacz i rezerwuj termin już teraz - kliknij pokoje w Ustroniu Morskim


RE: Tanie pokoje gościnne nad morzem w Ustroniu Morskim - PrimaNatura_com_pl - 06-11-2015 01:16 PM

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o wypoczynek nad morzem,to polecam również słoneczny Kołobrzeg gdzie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, o noclegi także nie ma się co martwić w naszym Spa możecie liczyć na komfortowe i przestronne pokojeUśmiech


RE: Tanie pokoje gościnne nad morzem w Ustroniu Morskim - baldron1978 - 06-22-2015 02:16 PM

Ja tam wolę ustkę lub sopot jeśli chodzi o nasze morze Uśmiech


RE: Tanie pokoje gościnne nad morzem w Ustroniu Morskim - PrimaNatura_com_pl - 07-06-2015 11:59 AM

A dlaczego akurat Sopot? podaj szczegóły,bo przecież to jedna z najbardziej brudnych i tłocznych miejscowości,nie wspominając już o plaży... O niebo lepiej jest w spokojnym i pięknym Kołobrzegu gdzie serdecznie zapraszamyUśmiech


RE: Tanie pokoje gościnne nad morzem w Ustroniu Morskim - turek12 - 06-23-2016 02:30 PM

Super warunki Uśmiech


RE: Tanie pokoje gościnne nad morzem w Ustroniu Morskim - ekstra12 - 06-25-2016 06:42 PM

Ja tam wolę ustkę lub sopot jeśli chodzi o nasze morze Uśmiech


RE: Tanie pokoje gościnne nad morzem w Ustroniu Morskim - oliwka44199 - 10-18-2016 12:53 PM

W Ustroniu Morskim byłam w hotelu Cechsztyn. Dosyć ładnie na hotelu a pokoje jak na ten czas skromne. Ale miła atmosfera i dobre jedzenie. Ogólnie miło wspominam ten czas.. Nie wiem czy bym wróciła bo polska jest wielka i wszędzie pełno atrakcji