Polskie Forum Turystyczne
nocleg Kraków - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Wakacje z dzieckiem (/forum-118.html)
+--- Wątek: nocleg Kraków (/thread-277.html)

Strony: 1 2 3


RE: nocleg Kraków - kokus - 12-27-2016 05:18 PM

Polecam okolice Kazimierza Uśmiech


RE: nocleg Kraków - Oski755 - 01-16-2017 12:28 PM

No te okolice są super.


RE: nocleg Kraków - HotelDobczyce_pl - 02-27-2017 11:19 AM

Jeżeli szukacie noclegu w Krakowie lub okolicach, to warto zwrócić uwagę także na nasz Hotel Dobczcyce, gdzie miło spędzicie czas oraz będziecie mogli się w pełni zrelaksować w pobliżu jeziora Dobczyckiego Uśmiech


RE: nocleg Kraków - lux - 05-23-2017 04:59 PM

W Krakowie jest hostel na hostelu. Nocleg praktycznie nigdy nie stanowi wielkiego problemu, więc strony niepotrzebne Oczko


RE: nocleg Kraków - manix - 06-05-2017 07:53 PM

ja polecam znaleźć sobie apartament, poza sezonem ceny całkiem znośne albo jakieś prywatne mieszkanie/pokój na airbnb z dzieckiem najbardziej komfortowo...


RE: nocleg Kraków - Villa33Sopot.pl - 06-07-2017 09:14 AM

Jeżeli Kraków to obowiązkowo Zamek na Wawelu, który mnie osobiście urzekł zdecydowanie najbardziej, na drugim miejscu Rynek i Kościół Mariacki, koniecznie trzeba zwiedzić te zabytki. Co do noclegu- nie ma żadnego problemu, najdrożej będzie w samym centrum.


RE: nocleg Kraków - ego - 06-30-2017 11:53 AM

Czasem mam wrażenie, że Kraków to same hotele i nic poza tym Oczko Ale prawdę powiedziawszy z dziećmi niełatwo jest zawsze znaleźć miejsce


RE: nocleg Kraków - bon - 07-27-2017 03:52 PM

Może i jest duży wybór, ale moim zdaniem kompletnie ostatnio w latach powariowali z cenami. Są po prostu astronomiczne!


RE: nocleg Kraków - ParkEwolucji_pl - 09-13-2017 12:03 PM

To prawda, jeżeli chodzi o nocleg w Krakowie to nie będzie żadnego problemu natomiast też kwestia budżetu jaki posiadamy, bo hotele w centrum są bardzo drogie i trzeba się z tym liczyć.


RE: nocleg Kraków - matylda - 02-20-2018 02:14 PM

Znajdą się jakieś opinie tutaj na temat ofert noclegowych pod Krakowem? Chodzi głównie o tę ofertę:
http://www.folwarkstarawiniarnia.pl/. Alternatywnie potrzebuję informacji o sprawdzonych miejscach w pobliżu Krakowa, gdzie stosunek cena/jakość jest na niezłym poziomie.