Polskie Forum Turystyczne
Polskie morze - tylko Sopot - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Ciekawe miejsca (/forum-124.html)
+--- Wątek: Polskie morze - tylko Sopot (/thread-186.html)

Strony: 1 2 3 4


RE: Polskie morze - tylko Sopot - anzel - 05-10-2017 01:39 PM

Również nie jestem specjalnym zwolennikiem zatłoczonych miejscowości nadmorskich. Wolę cichsze i spokojniejsze, mniejsze miejscowości.


RE: Polskie morze - tylko Sopot - ImbirHostel_pl - 05-13-2017 09:34 AM

Zarówno Mielno jak i Sopot to propozycja dla tych, którzy chcą głównie imprezować i prowadzą aktywne życie nocne, wiec na pewno będą zadowoleni. W kwestii tłoków- niestety,ale niemal każda z nadmorskich miejscowości będzie zatłoczona w okresie pełni sezonu.


RE: Polskie morze - tylko Sopot - poodrózniczka - 05-19-2017 02:29 PM

Byłam w Mielnie i mogę polecić to miejsce. Z pewnością dla chcących imprezować Mielno będzie idealne, ale myślę że wszyscy którzy chcą odpocząć też znajdą tam coś dla siebie.


RE: Polskie morze - tylko Sopot - mantra - 05-23-2017 08:57 AM

Moim zdanie Spot jest idealnym miejscem na rodzinny wyjazd, ale niestety jest dosyć tłoczno, warto wybrać miesiąc w którym jest trochę mniej turystów.


RE: Polskie morze - tylko Sopot - lux - 05-23-2017 05:04 PM

W ogóle całe Trójmiasto jest cudowne. Naprawdę perła miejska Polski.


RE: Polskie morze - tylko Sopot - ApratamentywKarpaczu_eu - 06-01-2017 08:20 AM

O ile Gdańsk faktycznie jest bardzo ładny, zabytkowy i można pozwiedzać, o tyle Sopot to tłumy turystów szczególności podczas sezonu i nie ma mowy o tym aby wypocząć na plaży w ciszy czy spokoju, musimy mieć ten fakt na uwadze lub przyjechać tutaj np: we wrześniu lub przed sezonem, maj czy początek czerwca.


RE: Polskie morze - tylko Sopot - ego - 06-30-2017 12:06 PM

Ja jakoś nie jestem wielkim miłośnikiem tego miasta. Jakoś mnie jego atmosfera nie powala. Zdecydowanie bardziej Gdańsk.


RE: Polskie morze - tylko Sopot - bon - 07-27-2017 03:55 PM

Nie lubię. Dla mnie to bardzo nadętę miasto. Zupełnie bez porównania ze skromną Gdynią i dumnym Gdańskiem..


RE: Polskie morze - tylko Sopot - Sonia03 - 09-15-2017 07:46 AM

Jak to się mówi Sopot jest po to aby oddzielać Gdańsk od Gdynii. Ja tam lubię Sopot, ale tylko w dzień, aby pochodzić i to przy plaży. Jakoś miasto mnie nie urzeka. A jeśli chodzi o imprezy to nie uważam aby te w Sopocie były jakieś super. Choć jest tam ich o wiele więcej niż w Gdańsku czy w Gdynii. O wiele bardziej wolę pójść do jakiegoś pubu w Gdańsku lub na bulwar w Gdyni niż pojechać do Sopotu. Nigdy nie rozumiałam tego szału na to miasto


RE: Polskie morze - tylko Sopot - Ronin-bialogora_pl - 10-25-2017 02:07 PM

Szczerze mówiąc to oprócz Sopotu jest jeszcze wiele innych znacznie ciekawszych miejscowości nad Bałtykiem w których warto wypocząć. Polecam Białogórę, gdzie faktycznie zaznacie ciszę, spokój Uśmiech