Polskie Forum Turystyczne
Polskie morze - tylko Sopot - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Polecam/Odradzam (/forum-125.html)
+--- Wątek: Polskie morze - tylko Sopot (/thread-180.html)

Strony: 1 2


Polskie morze - tylko Sopot - victussopot - 03-13-2012 02:36 PM

Jeśli ktoś planuje wypoczynek nad polskim morzem to z czystym sumieniem mogę polecić właśnie Sopot. Ciągły rozwój kurortu realizowany z wielkim rozmachem zachwyci swymi efektami wszystkich tych, którzy mięli przestój w odwiedzaniu tej letniej stolicy Polski.

Victus apartamenty - twoje Noclegi w Sopocie


RE: Polskie morze - tylko Sopot - podrozniczka - 01-19-2015 11:10 AM

Ee tam tylko Sopot. Byłam jakiś czas temu w Międzyzdrojach i na Helu i też było pięknie! W ogóle kocham nasze morze..


RE: Polskie morze - tylko Sopot - Osrodek-Omega-Kaszuby - 11-02-2015 02:06 PM

Sopot jest ostatni na mojej liście,z racji panującego tam tłoku oraz brudnej plaży. Szczerze mówiąc to można wybrać inne,zdecydowanie lepsze miejsce na wypoczynek,albo generalnie region,np: KaszubyUśmiech


RE: Polskie morze - tylko Sopot - IvonaM - 03-08-2016 12:43 PM

Ja od małego wyjeżdżałam pod namiot więc najlepiej mi się wypoczywa na łonie natury Uśmiech Trochę szkoda mi kasy na hotele gdy wokoło można tak fajnie spędzić czas Uśmiech


RE: Polskie morze - tylko Sopot - Osrodek-Omega-Kaszuby - 05-19-2016 07:39 AM

Może w takim razie warto udać się na Kaszuby do miejscowości Przywidz położonej tuż obok jeziora,gdzie każdy znajdzie coś dla siebie oraz wypocznie w ciszy i spokoju. O nocleg również nie trzeba się martwić,posiadamy komfortowo i kompletnie wyposażone domki Uśmiech


RE: Polskie morze - tylko Sopot - turek12 - 06-23-2016 02:29 PM

Sopot to jest to Uśmiech


RE: Polskie morze - tylko Sopot - ekstra12 - 06-25-2016 06:43 PM

Ee tam tylko Sopot. Byłam jakiś czas temu w Międzyzdrojach i na Helu i też było pięknie! W ogóle kocham nasze morze..


RE: Polskie morze - tylko Sopot - Osrodek-Omega-Kaszuby - 09-06-2016 11:35 AM

A gdybyś miała określić który z tych nadmorskich kurortów jest najbardziej zatłoczony to na jaki padłaby odpowiedź? Pytam bo akurat te które wymieniasz należą do najbardziej tłocznych, łącznie z Helem i trudno mówić tam o spokojnym wypoczynku.


RE: Polskie morze - tylko Sopot - karamba - 11-28-2016 09:15 PM

a ja lubię miasta, w małych miejscowościach idzie się zanudzić a w takim Sopocie to i muzea i teatry i reastauracje więc jak pogody nie ma to jest co robić


RE: Polskie morze - tylko Sopot - ImbirHostel_pl - 05-13-2017 09:56 AM

Moim zdaniem niemal wszędzie jest co robić i nie można narzekać na nudę, pod warunkiem że ktoś umie sobie dobrze zorganizować czas, to podstawowa sprawa. Sopot czy Mielno to faktycznie jedne z najgłośniejszych miejscowości, które słyną z nocnego trybu życia.