Polskie Forum Turystyczne
Najbardziej klimatyczny nocleg w Krynicy - Wersja do druku

+- Polskie Forum Turystyczne (http://www.forum.turystyka.pl)
+-- Dział: Turystyka (/forum-114.html)
+--- Dział: Ciekawe miejsca (/forum-124.html)
+--- Wątek: Najbardziej klimatyczny nocleg w Krynicy (/thread-169.html)



Najbardziej klimatyczny nocleg w Krynicy - Angela82 - 01-30-2012 01:09 PM

Witam

Miałam przyjemność nocować w obiekcie Dom Gościnny Dudek na ślepej uliczce- Zielonej w Krynicy Zdrój. Chciała bym polecić ten nocleg dla osób wymagających, które znudziło już mieszkanie w apartamentach z litej cegły. Jeśli tak jak ja ktoś ceni sobie klimat górski, historyczny i na dodatek preferuje domy drewniane to ten obiekt jest dla niego.

www.domgoscinnydudek.pl

Spędziłam tu cudowne chwile
Polecam!!!


RE: Najbardziej klimatyczny nocleg w Krynicy - start.Zakopane - 02-07-2012 11:11 AM

Ciesze się,że Twoja opinie jest pozytywna. Gdyby ktoś szukał dobrego i sprawdzonego noclegu w Zakopanym,to zapraszam do nas. Nikt nie będzie czuł się zawiedziony.


RE: Najbardziej klimatyczny nocleg w Krynicy - victussopot - 01-25-2013 09:57 AM

Bardzo lubię klimat Zakopanego zwłaszcza zimą, latem jeszcze nigdy nie byłem Uśmiech kto wie może przy następnym wypadzie zawitam u was


RE: Najbardziej klimatyczny nocleg w Krynicy - mantra - 05-23-2017 08:54 AM

A propo Krynicy Zdrój, miasto mnie zupełnie urzekło gdy byłam na koncercie Sylwii Grzeszczak w pijalni głównej, piękne miasto z pewnością je odwiedzę.


RE: Najbardziej klimatyczny nocleg w Krynicy - lux - 05-23-2017 04:52 PM

Krynica to naprawdę perełka regionu. Również w kwestii bazy noclegowej


RE: Najbardziej klimatyczny nocleg w Krynicy - manix - 06-05-2017 07:50 PM

ja tylko zachęcam do odwiedzenia Muzeum Nikifora w Krynicy a po Krynicy, która jest niezwykle urokliwa- kontynuując wycieczkę śladami malarstwa zajrzeć do Muzeum Naraodowego w Krakowie


RE: Najbardziej klimatyczny nocleg w Krynicy - Villa33Sopot.pl - 06-07-2017 09:18 AM

A ja będąc szczerym napisze, że Krynica jest nieco przereklamowana i na tle zakopanego wypada zwyczajnie blado. W Małopolsce polecam natomiast także Szczawnicę, gdzie nie ma takich tłoków jak w Zakopanym, a widoki równie piękne Uśmiech


RE: Najbardziej klimatyczny nocleg w Krynicy - iza_dostojewska - 07-02-2017 07:18 PM

Polecam hotel Czarny Potok Resort & SPA. Fajny klimatyczny hotel http://www.prestizowehotele.pl/czarny-potok/


RE: Najbardziej klimatyczny nocleg w Krynicy - bon - 07-27-2017 03:59 PM

Jedno z moich ulubionych miast w Polsce. Spokojnie, klimatyczne, bez ogromnych tłumów turystów, a nawet jeśli są to nie przeszkadzają mi tak jak w innych miastach. Uśmiech